Про Sorbex® Оцінка відмінно

Одними з найпоширеніших сучасних способів видалення з організму токсичних сполук є використання ентеросорбентів - лікарських засобів і продуктів дієтичного харчування, які протидіють проявам інтоксикації (слабкості, головному болю, болю у суглобах, стомлюваності, підвищенню температури, нудоті, діареї).

Вживання ентеросорбентів покращує самопочуття при інтоксикаціях, причинами яких можуть бути:

- Порушення звичного способу харчування (зловживання жирною та солодкою їжею, алкоголем);

- Вплив несприятливих екологічних умов і шкідливих виробничих чинників;

- Харчові отруєння, отруєння солями важких металів, пестицидами, отрутохімікатами;

- Передозування лікарських засобів;

- Алергічні реакції;

- Захворювання органів шлунково-кишкового тракту;

- Інфекційні захворювання та ін.

Ентеросорбенти є також важливим елементом дієтичного харчування здорової людини, яка прагне підтримувати оптимальний стан внутрішнього середовища організму і нормальну роботу органів травлення.

Широке визнання серед медичних фахівців та споживачів отримали сорбенти на основі активованого вугілля - порошку чорного кольору з високими адсорбційними властивостями, які виробляються з натуральної рослинної сировини способом, що не передбачає будь-яких хімічних перетворень.

Дієтичні добавки та лікарські засоби на основі активованого вугілля виконують в організмі роль бар'єру. Адсорбент накопичує на своїй поверхні та виводить з організму токсини, які потрапляють ззовні через шлунково-кишковий тракт, надходять до кишечнику з кров'яної та лімфатичної систем, або утворюються в шлунково-кишковому тракті внаслідок порушення обміну речовин, запобігаючи таким чином їх поширенню в організмі. Активоване вугілля не зазнає при цьому  метаболічних перетворень і повністю виводиться з організму протягом 34-48 годин.

Створена із застосуванням інноваційних розробок серія сорбентів SORBEX ® (сорбекс), вирізняється високою ефективністю, зручним способом застосування і відповідає вимогам європейських стандартів щодо безпеки використання.

Сорбенти серії SORBEX ® (Сорбекс ®) виготовляють у формі капсул, до переваг яких, порівняно зі звичайними таблетками активованого вугілля, належить можливість чіткого дозування і зменшення дози, за рахунок того, що сорбент у капсулі доставляється до місця безпосереднього впливу, не вступаючи в контакт з активними компонентами травних соків. Крім того, такий спосіб доставки запобігає  механічному подразнюючому впливу гранул сорбенту на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту.

Капсули Cорбекс ® містять активоване вугілля у вигляді гранул, що зумовлює більш тривалу (пролонговану  адсорбційну активність протягом усього часу перебування сорбенту в ШКТ. Ефективність гранульованого вугілля майже не зменшується протягом 36-48 годин, що дозволяє збільшити інтервали між прийомами цього препарату і зменшити дозу.

Дієтична добавка Cорбекс ®УЛЬТРА у формі капсул, яка містить високодисперсне активоване вугілля має надзвичайно високу адсорбційну активність, тому Cорбекс ®УЛЬТРА найбільш ефективний на початковому етапі лікування. На відміну від дрібнодисперсного вугілля у формі таблеток, яке традиційно використовується при гострих отруєннях, високодисперсне активоване вугілля, що входить до складу Cорбекс ®УЛЬТРА після розпаду капсули зберігає свою високу адсорбційну активність і не містить ніяких домішок і допоміжних речовин, що використовуються для виготовлення таблеток.

СОРБЕКС®ДУО - дієтична добавка для комплексного очищення організму від токсинів, що поєднує в собі унікальні властивості вуглеводневого сорбенту у вигляді гранул та екстракту розторопші. Завдяки такому складу - СОРБЕКС®ДУО сприяє зменшенню проявів інтоксикації, захищає і відновлює функцію печінки.

Дієтична добавка СОРБЕКС®АЛКОЗАХИСТ- комплект, що складається з 2 капсул - чорної та білої. Чорна капсула містить високодисперсне активоване вугілля для виведення токсинів, біла капсула - активний відновлюючий комплекс речовин для захисту печінки і нейтралізації токсичного впливу алкоголю.

Функціональний харчовий продукт СОРБЕКС®МАЛЮК - поєднання смектиту і пробіотиків, що сприяє зменшенню проявів дисбактеріозу різного походження шляхом виведення токсинів і нормалізації мікрофлори шлунково-кишкового тракту. Рекомендований дітям грудного та раннього віку, дітям віком від 3 років і старше, а також дорослим при розладах травлення.