Доведено наукою Оцінка відмінно

Результат «Відмінно» !

Центр незалежних споживчих експертиз визнав Sorbex ® одним із кращих сорбентів

У ситуації, коли «з'їв щось не те» або «не там», виникає перше запитання: а як же це «не те» вивести з організму, щоб швидко повернутися до нормального життя? На допомогу прийдуть сорбенти!

Завдання всіх сорбентів одне – допомогти нашому організму очиститися. А ось методи та механізми різні. Більше того – як показали результати нещодавно проведеного незалежного дослідження, ефективність сорбентів теж не однакова. Одні справляються зі своєю роботою швидко та ефективно. Інші – не поспішають виконувати свої «прямі обов'язки».

У дослідженні, проведеному НДЦ Незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ», взяли участь 6 найпопулярніших ентеросорбентів, що були куплені в аптеках Києва. Серед них був і Sorbex®.

У першу чергу, вчені досліджували одну з головних властивостей всіх сорбентів – питому поверхню. Йдеться не про розмір самої пігулки, а про площу всієї активної поверхні, що бере участь у захопленні та інактивації шкідливих речовин – токсинів. Звісно, чим ця площа більша, тим краще.

Саме сорбенти на основі активованого вугілля мають найбільш розвинену активну поверхню. Збільшення пористості вугілля досягається спеціальною обробкою – «активацією», тому активоване вугілля так і називають.

Найбільша площа питомої поверхні виявилася у Sorbex® – вона становить 1830 м2/г.

Такий результат Sorbex®, гранульованого активованого вугілля у капсулах, пов'язаний з унікальною структурою його гранул – вони схожі на губку, що містіть пори, в які, немов у пастки, потрапляють шкідливі речовини. В проведеному дослідженні  Sorbex® довів свою універсальність поглинати молекули різних розмірів, що важливо в тому випадку коли людини не знає чим саме вона отруїлась.

За результатами всіх тестів Sorbex отримав оцінку «відмінно» за п'ятибальною системою.

Більш докладно про дослідження та про інші продукти, що брали участь у тестуванні, можна дізнатися на сайті науково-дослідного центру: test.org.ua

Правильно обраний сорбент допоможе швидше впоратися з отруєнням. Однак у випадку гострого нездужання слід неодмінно звернутися до лікаря.

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я.
 


Виробництво

Лікарські препарати та дієтичні добавки лінії SORBEX® - ентеросорбенти на основі активованого вугілля, отриманого з екологічно чистої сировини - шкаралупи кокосового горіха. Виробництво активованого вугілля не передбачає ніяких хімічних перетворень вихідної рослинної сировини і складається з двох основних технологічних стадій - піролізу та активації з наступним додатковим очищенням.

На першій стадії сировину – шкаралупу кокосового горіха - піддають термічній обробці (випалу) при температурі 400 - 600 º С в інертній атмосфері без доступу повітря. На цій стадії видаляються леткі речовини і формується каркас майбутнього активованого вугілля, його первинна пористість і міцність. На другій стадії вугілля активують водяною парою при температурі до 900 º С - розкривають пори, що знаходяться у вуглецевому матеріалі в закритому стані, в результаті чого формується внутрішня пористість.

Далі активоване вугілля охолоджують, піддають сортуванню, розсіву за розміром частинок і подальшому очищенню для отримання заданих параметрів. Вже в процесі виробництва під впливом високих температур вугілля звільняється від усіх органічних домішок, які випаровуються, карбонізуються або перетворюються на попіл. Золу видаляють подальшим ретельним відмиванням водою до рН 6,0 - 8,0 та сушкою.

Механічні домішки заліза видаляють шляхом магнітної сепарації. На кожній стадії процесу здійснюється контроль технологічних параметрів, сировини, проміжних і готових продуктів. У результаті отримують активоване вугілля, що відповідає вимогам безпеки для організму, з площею поверхні понад 1500 м² на 1 грам. Завдяки цій величезній площі поверхні, «чорне» активоване вугілля, що входять до складу лінії продуктів «Сорбекс», є високоефективним адсорбентами.