Sorbex® Алко Захист Оцінка відмінно

Sorbex Алко Захист - Добавка дієтична капсули - комбінація високодисперсного адсорбенту і компонентів з гепатопротекторними властивостями

Завантажити інструкцію


«Сорбекс® Алко Захист» використовується для підтримки і відновлення функції печінки при алкогольній інтоксикації - отруєння організму токсичними продуктами перетворень алкоголю.

Добавка дієтична містить два компоненти для послідовного прийому: капсулу чорного кольору, що містить високодисперсне активововане вугілля, і капсулу білого кольору, що містить суміш біологічно активних компонентів - екстракт розторопші плямистої, адеметіонін, селенметіоніном, глутатіон, ліпоєвої кислоти,
вітаміни B1, B2, B5, B6 , B12, С.

Активоване вугілля виготовлене з натуральної рослинної сировини і призначене для зв'язування і видалення з організму токсичних продуктів, що утворюються в результаті знешкодження алкоголю печінкою, серед яких одним з найбільш токсичних є ацетальдегід.

Силімарин, що міститься в екстракті розторопші, а також амінокислоти та вітаміни, що входять до складу дієтичної добавки, мають виражені антиоксидантні властивості, запобігає пошкодження мембран печінкових клітин і блокує утворення ацетальдегіду.

Рекомендації щодо застосування. «Сорбекс ® Алко захист»
Рекомендований в якості добавки дієтичної до раціону харчування для нормалізації функціонального стану печінки при отруєнні алкоголем. Сукупний результат впливу біологічно активних компонентів продукту нейтралізує токсичну дію етанолу та продуктів його окислення, сприяє ослабленню проявів алкогольної інтоксикації.

Торговельне найменування. «Сорбекс® Алко Захист».

Основні речовини. Капсула чорного кольору містить: високодисперсне активоване вугілля - 330 мг. Капсула білого кольору містить: адеметіонін - 110 мг; L-глутатіон - 110 мг; екстракт розторопші плямистої (Silybum marianum) - 90 мг (еквівалентно 72 мг силімарину); вітамін C -40 мг; α - ліпоєва кислота - 30 мг; вітамін E -15 мг; вітамін B5 - 15 мг; вітамін B6 - 2,8 мг; вітамін B2 - 2,8 мг; селенметіоніном - 2 мг (еквівалентно 20 мкг селену), вітамін B1 - 1,9 мг, вітамін B12 - 4,5 мкг.

Форма випуску та упаковка. Тверді капсули в саше. 5 саше по 2 капсули в кожному, упаковані в картонну пачку.