Про Сорбекс® Оцінка відмінно

Діарея? Отруєння? Токсини? Неякісне харчування?

 Результат «Відмінно» !

Центр незалежних споживчих експертиз визнав Sorbex ® одним із кращих сорбентів

У ситуації, коли «з'їв щось не те» або «не там», виникає перше запитання: а як же це «не те» вивести з організму, щоб швидко повернутися до нормального життя? На допомогу прийдуть сорбенти!

Завдання всіх сорбентів одне – допомогти нашому організму очиститися. А ось методи та механізми різні. Більше того – як показали результати нещодавно проведеного незалежного дослідження, ефективність сорбентів теж не однакова. Одні справляються зі своєю роботою швидко та ефективно. Інші – не поспішають виконувати свої «прямі обов'язки».

У дослідженні, проведеному НДЦ Незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ», взяли участь 6 найпопулярніших ентеросорбентів, що були куплені в аптеках Києва. Серед них був і Sorbex®.

У першу чергу, вчені досліджували одну з головних властивостей всіх сорбентів – питому поверхню.

Йдеться не про розмір самої пігулки, а про площу всієї активної поверхні, що бере участь у захопленні та інактивації шкідливих речовин – токсинів. Звісно, чим ця площа більша, тим краще.

Саме сорбенти на основі активованого вугілля мають найбільш розвинену активну поверхню. Збільшення пористості вугілля досягається спеціальною обробкою – «активацією», тому активоване вугілля так і називають.

Найбільша площа питомої поверхні виявилася у Sorbex® – вона становить 1830 м2/г.

Такий результат Sorbex®, гранульованого активованого вугілля у капсулах, пов'язаний з унікальною структурою його гранул – вони схожі на губку, що містіть пори, в які, немов у пастки, потрапляють шкідливі речовини.

В проведеному дослідженні  Sorbex® довів свою універсальність поглинати молекули різних розмірів, що важливо в тому випадку коли людини не знає чим саме вона отруїлась.

За результатами всіх тестів Sorbex отримав оцінку «відмінно» за п'ятибальною системою.

Більш докладно про дослідження та про інші продукти, що брали участь у тестуванні, можна дізнатися на сайті науково-дослідного центру: test.org.ua

Правильно обраний сорбент допоможе швидше впоратися з отруєнням. Однак у випадку гострого нездужання слід неодмінно звернутися до лікаря.

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я.
 


Одними з найпоширеніших сучасних способів видалення з організму токсичних сполучень є використання ентеросорбентів - лікарських засобів і продуктів дієтичного харчування, які протидіють проявам інтоксикації (слабкості, головному болю, болю у суглобах, стомлюваності, підвищенню температури, нудоті, діареї).

Вживання ентеросорбентів покращує самопочуття при інтоксикаціях, причинами яких можуть бути:

- Порушення звичного способу харчування (зловживання жирною та солодкою їжею, алкоголем);

- Вплив несприятливих екологічних умов і шкідливих виробничих чинників;

- Харчові отруєння, отруєння солями важких металів, пестицидами, отрутохімікатами;

- Передозування лікарських засобів;

- Алергічні реакції;

- Захворювання органів шлунково-кишкового тракту;

- Інфекційні захворювання та ін.

Ентеросорбенти є також важливим елементом дієтичного харчування здорової людини, яка прагне підтримувати оптимальний стан внутрішнього середовища організму і нормальну роботу органів травлення.

Широке визнання серед медичних фахівців та споживачів отримали сорбенти на основі активованого вугілля - порошку чорного кольору з високими адсорбційними властивостями, які виробляються з натуральної рослинної сировини способом, що не передбачає будь-яких хімічних перетворень.

Дієтичні добавки та лікарські засоби на основі активованого вугілля виконують в організмі роль бар'єру. Адсорбент накопичує на своїй поверхні та виводить з організму токсини, які потрапляють ззовні через шлунково-кишковий тракт, надходять до кишечнику з кров'яної та лімфатичної систем, або утворюються в шлунково-кишковому тракті внаслідок порушення обміну речовин, запобігаючи таким чином їх поширенню в організмі. Активоване вугілля не зазнає при цьому  метаболічних перетворень і повністю виводиться з організму протягом 34-48 годин.

Створена із застосуванням інноваційних розробок серія сорбентів SORBEX ® (сорбекс), вирізняється високою ефективністю, зручним способом застосування і відповідає вимогам європейських стандартів щодо безпеки використання.

Сорбенти серії SORBEX ® (Сорбекс ®) виготовляють у формі капсул, до переваг яких, порівняно зі звичайними таблетками активованого вугілля, належить можливість чіткого дозування і зменшення дози, за рахунок того, що сорбент у капсулі доставляється до місця безпосереднього впливу, не вступаючи в контакт з активними компонентами травних соків. Крім того, такий спосіб доставки запобігає  механічному подразнюючому впливу гранул сорбенту на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту.

Капсули Cорбекс ® містять активоване вугілля у вигляді гранул, що зумовлює більш тривалу (пролонговану  адсорбційну активність протягом усього часу перебування сорбенту в ШКТ. Ефективність гранульованого вугілля майже не зменшується протягом 36-48 годин, що дозволяє збільшити інтервали між прийомами цього препарату і зменшити дозу.

Дієтична добавка Cорбекс ®УЛЬТРА у формі капсул, яка містить високодисперсне активоване вугілля з надзвичайно високою адсорбційною активністю, найбільш ефективна на початковому етапі після прийому. На відміну від дрібнодисперсного вугілля у формі таблеток, яке традиційно використовується при гострих отруєннях, активоване вугілля у складі Cорбекс ®УЛЬТРА після розпаду капсули зберігає свою високу адсорбційну активність і не містить ніяких домішок і допоміжних речовин, що використовуються під час виготовлення таблеток.

СОРБЕКС®ДУО - дієтична добавка для комплексного очищення організму від токсинів, що поєднує в собі унікальні властивості вуглеводневого сорбенту у вигляді гранул та екстракту розторопші. Завдяки цьому складу СОРБЕКС®ДУО сприяє зменшенню проявів інтоксикації, захищає і відновлює функцію печінки.

Дієтична добавка СОРБЕКС®АЛКОЗАХИСТ- комплект, що складається з 2 капсул - чорної та білої. Чорна капсула містить високодисперсне активоване вугілля для виведення токсинів, біла капсула - активний відновлюючий комплекс речовин для захисту печінки і нейтралізації токсичного впливу алкоголю.

Функціональний харчовий продукт СОРБЕКС®МАЛЮК - поєднання смектиту і пробіотиків, що сприяє зменшенню проявів дисбактеріозу різного походження шляхом виведення токсинів і нормалізації мікрофлори шлунково-кишкового тракту. Рекомендований дітям грудного та раннього віку, дітям віком від 3 років і старше, а також дорослим при розладах травлення.