Несприятлива екологія Оцінка відмінно

Ми живемо в епоху техногенної цивілізації та прискореного ритму життя - користуємося технічними благами і пожинаємо плоди шкідливого впливу на організм людини технологічного процесу. Забруднене повітря, вода, вплив радіації, ультразвукового випромінювання - все це сприяє зростанню числа вже відомих захворювань і дає поштовх для розвитку нових.

Забруднене повітря зумовлює збільшення числа серцево-судинних і алергічних хвороб (поліноз, астма, дерматози та ін.)

Забруднена вода - сечокам'яної хвороби, серцево-судинних захворювань, отруєнь, кишкових інфекцій.

Перебування в умовах постійного стресу призводить до нервових, серцево-судинних захворювань.

Продукти харчування містять різноманітні барвники, консерванти, згущувачі, ароматизатори та багато інших шкідливих добавок. Крім цього, до організму людини потрапляє багато інших токсичних речовин.

Вчені вважають, що така несприятлива екологічна ситуація сприяє розвитку не лише гострих станів, а й хронічних. До таких хвороб цивілізації належить і синдром хронічної втоми. Цей термін, як діагноз вперше був запропонований у США у1988 році, а до 1990 року було вже зареєстровано понад 100 000 випадків недуги. За різними даними, поширеність синдрому хронічної втоми у світі становить від 0,01 до 2,8 %.

Крім несприятливої ​​екологічної ситуації, до зумовлюючих хворобу чинників належать хронічні захворювання, вірусні інфекції.

Чим проявляється захворювання?

Захворювання проявляється симптомокомплексом, який включає в себе великі і малі симптоми.

До великих симптомів належать:

 • Раптове виникнення постійної слабкості;
 • Прогресуюча втома, що не зникає після відпочинку;
 • Зниження працездатності в два рази - за останні шість місяців;
 • Відсутність наявних ​​причин, з якими можна було б пов'язати виникнення постійної втоми.

До малих симптомів синдрому хронічної втоми відносять: субфебрильна температура (37,1 - 37,3° С), частий біль у горлі, слабкість після навантажень, яке раніше переносилися легко, хворобливі лімфовузли, слабкість і біль у м'язах, головний біль, нервово-психічні розлади (дратівливість, забудькуватість, зниження концентрації уваги, логічного мислення), порушення сну, біль у суглобах, депресія.

Вважають, що для визначення синдрому хронічної втоми досить 1 основного і мінімум 6 малих додаткових симптомів.

Хто хворіє?

Хворіють в основному мешканці великих міст, які проживають у несприятливій екологічній обстановці. Частіше схильні до захворювання жінки віком від 25 до 45 років (до 80 %), що працюють в умовах підвищеного стресу, які мають хронічні захворювання, хронічні вірусні інфекції, що так само сприяють ослабленню організму.

Що робити ?

Необхідно звернутися до лікаря для обстеження, правильної діагностики та лікування.

Лікування обов'язково має бути комплексним і включати в себе, як медикаментозні, так і немедикаментозні методи лікування.

Немедикаментозні методи:

 • Корекція режиму праці та відпочинку;
 • дієтотерапія;
 • психотерапія;
 • масаж з лікувальною фізкультурою (водні процедури).

Медикаментозна терапія:

 • Заспокійливі препарати;
 • Вітаміни (групи В, вітамін А, С) і мікроелементи - цинк, селен, залізо та ін.;
 • Симптоматична терапія;
 • За наявності ознак вірусної інфекції - противірусне лікування;
 • Корекція порушень імунної системи.
SORBEX ® SORBEX ULTRA

Вважається, що для підвищення ефективності майбутнього лікування, доцільно почати лікування з ентерососрбентів з метою «очищення» організму, виведення токсинів та інших накопичених шкідливих речовин. Ентеросорбція допомагає впоратися з токсинами, що накопичуються в результаті, так званого, хронічного отруєння під впливом несприятливих екологічних чинників. В результаті - знижується інтоксикація, що проявляється зменшенням слабкості, нездужання і підвищенням емоційного тонусу і працездатності .

Лікарські препарати та дієтичні добавки серії  Сорбекс (Sorbex®, Sorbex® Ultra, Sorbex® DUO) створені на основі вдосконаленого активованого вугілля. Завдяки сучасним технологіям виробництва, сорбційна ємність Сорбекса збільшена, що забезпечує їх високу сорбційну здатність до поглинання токсинів, бактерій та інших шкідливих речовин.

Капсули СОРБЕКС®(Sorbex®) містять активоване вугілля у вигляді гранул , завдяки чому досягається  адсорбційна активність протягом усього часу перебування сорбенту в шлунково-кишковому тракті. Ефективність гранульованого вугілля майже не зменшується протягом 36-48 годин, що дозволяє збільшити інтервали між прийомами такого препарату і зменшити дозу. Дорослим при хронічних захворюваннях, зумовлених ендогенними інтоксикаціями, рекомендовано по 2-6 капсул тричi  на добу - 10-15 днів. (Тривалість курсу лікування визначає лікар). Дітям старше 7 років слід застосовувати по 1-3 капсули 3-4 рази на добу. Препарат приймають внутрішньо, запиваючи водою, з інтервалом 1,5-2 години до чи після прийому їжі або прийому лікарських препаратів.

 
SORBEX ® DUO  

Можна застосувати також СОРБЕКС® УЛЬТРА . Це дієтична добавка у формі  капсул, містить високодисперсне активоване вугілля з надзвичайно високою адсорбційною активністю, тому особливо ефективна на початку терапії. Дорослим рекомендовано по 1 капсулі 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 години після їжі або прийому лікарських препаратів.

СОРБЕКС® ДУО - дієтична добавка для комплексного очищення організму від токсинів, що поєднує в собі унікальні властивості вуглецевого сорбенту у вигляді гранул та екстракту розторопші. Завдяки такому складу, СОРБЕКС® ДУО сприяє зменшенню проявів інтоксикації, захищає і відновлює функції печінки. Вживати дорослим по 2-3 капсули 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 години після прийому їжі. Дітям від 7 років і старше - по 1 капсулі 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 години після прийому їжі. Тривалість застосування - 3-15 діб.

Проте, лікуватися самостійно не варто, оскільки за симптомами синдрому хронічної втоми можуть маскуватися симптоми інших захворювань, які вимагають кваліфікованого підходу до лікування.

Звертайтеся до лікаря якомога раніше, пам'ятайте -

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я !