Дискомфорт, важкість у шлунку Оцінка відмінно

Кожна людина неодноразово стикається з проблемами травлення. Сучасний ритм життя, швидкі перекуси у фаст-фудах, часті хвилювання і стреси не можуть не позначитися на здоров'ї. Одним з частих нездужань є дискомфорт і поява важкості в шлунку. Ці симптоми можуть свідчити про наявність якогось захворювання або бути наслідком неправильного харчування.

До основних причин появи дискомфорту і важкості в шлунку належать:

 • Паління, часте вживання алкоголю;
 • Швидкі перекуси на ходу;
 • Переїдання;
 • Несумісність продуктів харчування, переважання в щоденному раціоні жирної, гострої, смаженої їжі;
 • Надмірне вживання ненатуральних газованих напоїв;
 • Переживання, хвилювання, стреси;
 • Наявність хронічних захворювань органів травлення;
 • Споживання несвіжих продуктів.

Часте виникнення важкості у шлунку може свідчити про прогресування гастриту або холециститу. У подібних випадках, нездужання, як правило, супроводжується здуттям, частою нудотою, печією, розладом випорожнень та ін. Ще однією причиною виникнення важкості в шлунку може бути порушення травлення або диспепсія. До основних симптомів диспепсії належать: зниження апетиту, часті напади нудоти, різкий біль у нижній частині живота, надмірне газоутворення. В даному випадку необхідно якомога раніше звернутися до фахівця, щоб вчасно почати правильне лікування. Якщо ж фахівець не виявив в процесі обстеження ніякої патології шлунково-кишкового тракту, слід подумати про самостійне позбавлення від важкості у шлунку:

 1. Взяти за правило харчуватися невеликими порціями (4-5 разів на день);
 2. Під час їди ретельно пережовувати їжу, в подрібненому стані вона перетравлюється значно швидше;
 3. Припинити вживати алкоголь навіть у невеликих дозах і намагатися кинути палити;
 4. Вживати їжу максимум за 2 години перед відходом до сну;
 5. Скинути зайві кілограми;
 6. Влаштовувати раз на тиждень «розвантажувальний день» (харчуватися тільки фруктами та овочами або кисломолочними продуктами);
 7. Правильно поєднувати сумісно вживані продукти;
 8. Їсти менше смаженого, приправляти їжу натуральними приправами без додавання підсилювачів смаку;
 9. Почати займатися спортом, хоча б робити зарядку вранці;
SORBEX ® SORBEX ULTRA
SORBEX ® DUO

Важкість у шлунку і відчуття дискомфорту часто бувають ситуативними - після святкового застілля, коли людина вжила не тільки надлишкову кількість різноманітної їжі, але й алкоголю; при зміні звичного режиму харчування у відпустці; зловживанні продуктами, багатими на клітковину; споживанні газованих напоїв, квасу.

У таких випадках важкість проходить після прийому сорбентів і випорожнення кишечнику. Препарат Sorbex® і дієтична добавкаSorbex Ultra зменшують всмоктування газів, токсинів та інших речовин, сприяють їх виведенню. Sorbex® і Sorbex® Ultra пов'язують і знешкоджують «важкі» компоненти їжі, не дають зайвим жирам засвоїтися, і, таким чином, не лише усуває неприємні відчуття, а й сприяє схудненню.

Якщо причина пов'язана з несвіжою їжею - необхідно якомога раніше прийняти Sorbex® Ultra для профілактики отруєння і швидкого виведення токсинів.

Жодне отруєння не проходить безслідно для печінки і жовчного міхура, печінка першою «потрапляє під удар токсинів».

Унікальна за своїм складом дієтична добавка SORBEX® DUO - на допомогу печінці при отруєнні і після нього. SORBEX® DUO містить у своєму складі гранульоване активоване вугілля і екстракт розторопші. Такий склад дозволяє не лише ефективно впоратися з інтоксикацією, а й підтримати та очистити печінку.

Для зменшення неприємних симптомів на тлі надмірного газоутворення рекомендовано застосовувати препарати та дієтичні добавки на основі активованого вугілля - Sorbex® и  Sorbex Ultra.

Увага! САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я!