Алкогольне перевантаження Оцінка відмінно

Похмілля - це погане самопочуття, яке настає через кілька годин після прийому алкоголю. Похмілля зумовлене токсичним впливом на організм алкоголю та продуктів його розпаду.

Може проявлятися головним болем, сухістю в роті, нудотою, блювотою, втратою апетиту, діареєю, порушенням сну, світлофобією, дратівливістю, тремтінням рук, слабкістю і загальним нездужанням.

Чому це відбувається?

Алкоголь при потраплянні до організму проходить крізь печінку, де під впливом  ферменту алкогольдегідрогенази він окислюється. В результаті окислення алкоголю утворюється токсична речовина ацетальдегід. Ацетальдегід - це отрута для багатьох органів. І перший удар припадає на печінку, під дією ацетальдегіду її клітини гинуть. Порушується її робота, печінка перестає виконувати свою дезінтоксикаційну («знешкоджуючу») функцію - токсичні речовини накопичуються. Крім цього, погіршується процес переробки поживних речовин, і ті, накопичуючись, теж починають отруювати організм. Все це призводить до стану, який отримав у народі назву - «похмілля».

Що кажуть у народі?  Що потрібно робити?

1. Кажуть: «Якщо добряче заїдати жирними та м'ясними стравами - похмілля не загрожуватиме».

Неправда. Добра закуска не позбавляє від шкідливого ​​впливу алкоголю, він лише віддаляється. До того ж відбувається подвійне навантаження на печінку і підшлункову залозу - алкоголь + жирна та білкова їжа - вимагають великих енерговитрат від печінки, яка і так вже залучена до складного процесу переробки алкоголю. Таким чином, їжа не перетравлюватиметься як слід, і інтоксикація лише посилиться.

2. Кажуть: «Перед застіллям слід з'їсти шматочок сала або масла, вони вбиратимуть алкоголь, і похмілля не буде».

Невірно. Оскільки загальна площа шлунково-кишкового тракту становить 300-600 м2 , і згідно з цим ствердженням, щоб покрити шлунково -кишковий тракт товстим шаром жиру, здатним захистити його від алкоголю, необхідно з'їсти не шматочок, а кілька кілограмів сала або масла. Окрім того, жирна їжа - це навантаження для печінки, яке потребує її активної роботи.

3. Кажуть: «Необхідно пити багато рідини під час застілля або перед сном - алкоголь розбавиться, буде менш токсичний - похмілля не буде».

Це не так, оскільки в процесі «переробки алкоголю» відбувається перерозподілення рідини в організмі, її стає більше в тканинах, ніж у судинах, в результаті чого виникають набряки, головний біль. А якщо на ніч прийняти ще й багато рідини, то стан лише погіршиться.

Що ж робити ?

Давно відомо, що ентеросорбенти, зокрема, вугілля активоване, добре поглинають шкідливі, отруйні речовини і не дають їм всмоктуватися у кров. Якщо завчасно прийняти активоване вугілля, воно допоможе поглинути алкоголь і токсини, які ще не всмокталися, і через кілька годин вивести їх з кишечнику що називається - природнім шляхом, і вони вже не зможуть нагадати про себе зранку. Слід мати на увазі й той факт, що основне навантаження лежить на печінці. Більше 90% алкоголю, що потрапляє до організму зазнає переробки саме завдяки активності печінки. Крім цього, печінка має важливе значення в процесі перетравлення їжі та засвоєнні вітамінів.

SORBEX® АЛКОЗАХИСТ SORBEX® DUO

З метою нормалізації функціонального стану печінки, нейтралізації токсичної дії етанолу та продуктів його окислення (ацетальдегіду), що спричиняють розвиток симптомів похмілля, спеціально створена дієтична добавка SORBEX® АЛКОЗАХИСТ. Кожне саше містить 2 капсули: одна чорного, друга білого кольору.

Капсула чорного кольору містить: високодисперсне активоване вугілля для швидкого виведення токсинів.

Капсула білого кольору містить: унікальний активний відновлюючий комплекс (вітаміни, амінокислоти та гепатопротектори ) для захисту печінки і нейтралізації токсичного впливу алкоголю і продуктів його розпаду .
Рекомендовано з метою зменшення проявів алкогольної інтоксикації та профілактики сп'яніння вживати дорослим послідовно 1 капсулу чорного і 1 капсулу білого кольору до або після вживання алкоголю.
З метою швидкого усунення симптомів похмілля і нормалізації функціонального стану печінки приймати дорослим послідовно 1 капсулу чорного та 1 капсулу білого кольору після вживання алкоголю або вранці. За необхідності можна повторити прийом обох капсул до 2-3 разів на добу.

SORBEX ® SORBEX ULTRA

SORBEX® DUO являє собою комбінацію гранульованого активованого вугілля і гепатопротектору - розторопші.

Завдяки такому складу СОРБЕКС® ДУО сприяє зменшенню проявів інтоксикації, захищає та відновлює функції печінки - природного фільтра організму.

Якщо ви не встигли придбати ці препарати - добре , якщо під рукою виявиться SORBEX® класичний. При алкогольно-харчовому перевантаженні, отруєннях та інтоксикаціях приймати по 2-6 капсул 3 рази на добу.

В якості екстреної допомоги при алкогольному перевантаженні можна застосовувати SORBEX® ULTRA, який характеризується більш раннім початком дії та ефективний вже в перші години після отруєння.

SORBEX® ULTRA - швидко зв'язує і виводить токсини з шлунково-кишкового тракту.

Пам'ятайте, що не один препарат в світі не здатний повністю захистити ваш організм, проте, усвідомлюючи,  яким чином впливає алкоголь, можна завчасно запобігти ранковим мукам. При цьому не лише полегшити стан, а й хоч трохи, але зменшити шкоду від випитого!

Увага!

Перед використанням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я !