Що таке Алергія?

Алергія - це гостра реакція імунної системи організму на, зазвичай, нешкідливі речовини. Її викликають алергени природного і техногенного характеру.

Показання до застосування

Причини

Пилок рослин

Харчові продукти

Шерсть тварин

Симптоми

Сльозотеча

Нежить

Діарея, нудота

Перша допомога

Сорбенти

Дієта

Антиалергічні препарати

Що таке Алергія?

Основні характеристики

Основні характеристики

Препарат Sorbex® створений на основі гранульованого активованого вугілля. Дорослим при алергічних станах рекомендується приймати Sorbex® по 1-3 капсули 3-4 рази за 1,5-2 години до або після прийому їжі, або лікарських засобів. Завдяки спеціальній формі у вигляді гранул, тривалість дії препарату становить 36-48 годин.

SORBEX ULTRA – дієтична добавка на основі вдосконаленого високодисперсного активованого вугілля. Рекомендується приймати дорослим по 1 капсулі 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 години після їжі, або лікарських засобів. Характеризується швидким початком дії. Sorbex®, Sorbex® Ultra використовуються в комплексній терапії алергічних захворювань з метою виведення з організму шлаків, токсичних з’єднань, імунних комплексів. В результаті такого «очищення» мобілізуються внутрішні сили організму, який ефективніше бореться з алергією. Sorbex®, Sorbex® Ultra можна приймати практично при всіх формах алергії, особливо при харчовій її формі. Можна приймати також в коплексному лікуванні і при сезонній формі алергії – ринітах, кропивниці. Дія препарату SORBEX® DUO при алергії направлена на позбавлення організму від токсичних сполук, які знаходяться в кишечнику і на підтримку, відновлення печніки, оскільки саме печінка нейтралізує ті «шкідливі» речовини, які вже встигли всмоктатися в кров.

Лікування алергії повинно бути, перш за все, обґрунтованим. Воно проводиться короткими курсами, не частіше двох разів на рік. Вибрати правильний SORBEX® вам допоможе фахівець. Необхідно пам’ятати, що препарати з групи ентеросорбентів не гарантують лікування від алергії, а тільки знижують алергічне навантаження на організм, завдяки чому прояви алергії слабшають.

Харчова алергія у дітей вимагає особливого підходу. Необхідно пам’ятати, прийом препаратів у маленьких дітей без контролю лікаря може бути небезпечним.

Основні принципи лікування алергічних проявів у дітей:
  • Лікувальна дієта (дієта відповідно до віку дитини, якщо мова йде про немовлят – корекція раціону матусі, для старшого віку фахівець підбере дієту з урахуванням можливого алергену)
  • Призначення сорбентів – для виведення шкідливих речовин з організму.
  • Антиалергічні (антигістамінні) препарати – значно уповільнюють або зовсім переривають розвиток алергічної реакції, порушуючи зв’язок алергену з рецепторами. (Ці препарати теж повинен призначити лікар).

Функціональний харчовий продукт SORBEX® MAЛЮК створений спеціально для дітей, дозволений до застосування з народження. SORBEX® MAЛЮК являє собою унікальний комплект сорбенту і пробіотика для допомоги малюкові в домашніх умовах.

Пакетик №1 містить діоктаедричний смектит – 3г (сорбент), який перешкоджає всмоктуванню «отрут» (алергенів) з кишечника і сприяє виведенню з організму «пов’язаних» алергенів в результаті чого відбувається придушення або ослаблення токсико-алергічних реакцій, запальних процесів.

Пакетик №2 містить комбінацію живих пробіотичних бактерій для відновлення мікрофлори кишечника, яка теж грає значну роль в придушенні алергічної реакції, як за рахунок посилення бар’єрних функцій кишкового епітелію і зниження його проникності, так і за рахунок «знешкодження» самого алергену ферментами, які виділяють мікроорганізми.

Не слід забувати, що сорбенти не лікують від алергії, а тільки знижують прояви алергічної реакції і дають час для прийняття правильного рішення щодо лікування дитини!

Не займайтеся самолікуванням, звертайтеся до лікаря якомога раніше.
Увага!
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАВДАТИ ШКОДУ ВАШОМУ ЗДОРОВ’Ю.

Основні характеристики