Несприятлива екологія

Забруднене повітря, вода, вплив радіації, ультразвукового випромінювання, неякісна їжа, побутова хімія - все це сприяє зростанню числа захворювань. Люди з ослабленим імунітетом і хронічними захворюваннями страждають він негативного впливу екології частіше.

Показання до застосування

Причини

Забруднене повітря

Неякісна їжа

Побутова хімія

Симптоми

Слабкість

Зниження працездатності

Хронічна втома

Перша допомога

Сорбенти

Дієта

Спорт

Несприятлива екологія

Основні характеристики

Основні характеристики

Лікарські препарати та дієтичні добавки серії Sorbex® (Sorbex®, Sorbex® Ultra, Sorbex® DUO) створені на основі вдосконаленого активованого вугілля. Завдяки сучасним технологіям виробництва, сорбційна ємність Sorbex® збільшена, що забезпечує його високу сорбційну здатність до поглинання токсинів, бактерій та інших шкідливих речовин.

Капсули СОРБЕКС®(Sorbex®) містять активоване вугілля у вигляді гранул, завдяки чому досягається адсорбційна активність протягом усього часу перебування сорбенту в шлунково-кишковому тракті (лікування отруєння). Ефективність гранульованого вугілля майже не зменшується протягом 36-48 годин, що дозволяє збільшити інтервали між прийомами такого препарату і зменшити дозу. Дорослим при хронічних захворюваннях, обумовлених ендогенними інтоксикаціями рекомендовано по 2-6 капсул 3 рази на добу – 10-15 днів (тривалість курсу лікування визначає лікар). Дітям старше 7 років застосовувати по 1-3 капсули 3-4 рази на добу. Препарат застосовують всередину, запиваючи водою, з інтервалом 1,5-2 години до або після прийому їжі, або прийому лікарських препаратів.

Можна застосувати і СОРБЕКС® УЛЬТРА. Це дієтична добавка у формі капсули, яка містить високодисперсне активоване вугілля з надзвичайно високою адсорбційною активністю, тому ефективне на початку терапії. Дорослим рекомендовано по 1 капсулі 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 години після прийому їжі або прийому лікарських препаратів.

СОРБЕКС® ДУО – дієтична добавка для комплексного очищення організму (лікування отруєння) від токсинів, що поєднує в собі унікальні властивості вуглеводневої сорбенту у вигляді гранул й екстракту розторопші. Завдяки такому складу, СОРБЕКС® ДУО сприяє зменшенню проявів інтоксикації, захищає і відновлює функції печінки. Вживати дорослим по 2-3 капсули 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 години після прийому їжі. Дітям від 7 років і старше – по 1 капсулі 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 години після прийому їжі. Тривалість застосування – 3-15 діб.

Однак, лікуватися самостійно не варто, оскільки за симптомами синдрому хронічної втоми можуть ховатися симптоми інших захворювань, що вимагають кваліфікованого підходу до лікування.

Звертайтеся до лікаря якомога раніше та пам’ятайте –

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАВДАТИ ШКОДУ ВАШОМУ ЗДОРОВ’Ю!

Основні характеристики