Важкість у шлунку

Сучасний ритм життя, швидкі перекушування в фаст-фудах, часті хвилювання і стреси не можуть не позначитися на здоров'ї. Одним з частих недуг є дискомфорт і поява тяжкості в шлунку.

Показання до застосування

Причини

Шкідлива їжа

Порушення режиму

Переїдання

Симптоми

Тяжкість

Дискомфорт

Вздуття

Перша допомога

Сорбенти

Здорова їжа

Зайняття спортом

Важкість у шлунку

Основні характеристики

Основні характеристики

Препарат Sorbex® і дієтична добавка Sorbex Ultra зменшують всмоктування газів, токсинів, інших речовин, сприяють їх виведенню. Sorbex® і Sorbex Ultra зв’язують та знешкоджують «важкі» компоненти їжі, не даючи надлишкам жирів засвоїтись, і, таким чином, не лише прибирають неприємні відчуття, а й сприяють схудненню.

Якщо причина пов’язана не з важкою їжею – необхідно якомога раніше прийняти Sorbex Ultra для профілактики отруєння та швидкого виведення токсинів.

Жодне отруєння не проходить безслідно для печінки і жовчного міхура. Саме печінка першою потрапляє “під удар токсинів”.

Унікальна у своєму складі дієтична добавка SORBEX® DUO – швидка допомога печінці при отруєнні та після нього. SORBEX® DUO містить у своєму складі гранульоване активоване вугілля та екстракт расторопші. Така комбінація дозволяє ефективно справитися з інтоксикацією й підтримати та очистити печінку.

Для зменшення неприємних симптомів при підвищеному газоутворюванні рекомендовано приймати препарати та дієтичні добавки на основі активованого вугілля – Sorbex® та Sorbex Ultra.

Увага! САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я!

Основні характеристики