Харчове отруєння

Гостре, рідше хронічне захворювання, що виникає в результаті вживання їжі, масивно всіяної хвороботворними мікроорганізмами та їх токсинами, або іншими речовинами немікробного походження.

Показання до застосування

Причини

Зіпсована їжа

Отруйні речовини

Інфекція

Симптоми

Діарея

Нудота

Біль у животі

Перша допомога

Сорбенти

Промивання шлунку

Дієта

Харчове отруєння

Основні характеристики

Основні характеристики

Препарат Sorbex® (Сорбекс) на основі гранульованого активованого вугілля, дорослим при отруєннях та інтоксикаціях приймати по 2-6 капсул 3 рази на добу. Препарат застосовують всередину, запиваючи водою, з інтервалом 1,5-2 години до або після прийому їжі, або прийому лікарських препаратів. Курс лікування при гострих станах становить 3-5 днів, при хронічному перебігу захворювання курс може бути продовжений до – 10-15 днів. Завдяки гранульованій формі активованого вугілля препарат Sorbex® (Сорбекс) має пролонговану дію 36-48 годин.

В якості екстреної допомоги – краще використовувати SORBEX® ULTRA – він містить високодисперсне активоване вугілля, тому характеризується більш раннім початком дії і ефективний у перші години після отруєння. SORBEX® ULTRA – швидко зв’язує та виводить токсини зі шлунково-кишкового тракту, його дія починається вже через кілька хвилин після прийому.

Жодне отруєння не проходить безслідно для печінки і жовчного міхура, тому саме печінка першою потрапляє “під удар токсинів”.

Унікальна за своїм складом дієтична добавка SORBEX® DUO є хорошою альтернативою при виборі сорбенту при отруєнні, адже при будь-якому отруєнні, в першу чергу, удар токсинів приймає на себе печінка. SORBEX® DUO містить в своєму складі гранульоване активоване вугілля та екстракт розторопші. Такий склад дозволяє не лише ефективно впоратися з інтоксикацією, але й підтримати та очистити природний фільтр організму – печінку. Вживати SORBEX® DUO слід дорослим по 2-3 капсули 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 години після прийому їжі. Тривалість застосування від 3 до 15 діб при необхідності.

Якщо ця неприємність трапилася з вашою дитиною, обов’язково викличте лікаря, напоїть дитину і дайте йому SORBEX® MAЛЮК.

Функціональний харчовий продукт SORBEX® MAЛЮК, створений спеціально для дітей, дозволений до застосування з народження. SORBEX® MAЛЮК являє собою унікальний комплект сорбенту і пробіотика для допомоги малюкові в домашніх умовах.

Пакетик №1 SORBEX® MAЛЮК – містить діоктаедричний смектит і допомагає усунути кишковий розлад. Пакетик №2 є комбінацію живих пробіотичних бактерій для нормалізації мікрофлори кишечника. Дана комбінація сорбенту і пробіотика дуже важлива для дитини, оскільки найбільш поширене ускладнення у дітей після перенесеного отруєння – це дисбіоз (або, як говорили раніше, дисбактеріоз) кишечника. Інтервал між прийомами двох саше-1,5 години, рекомендований курс – від 3 до 7 днів.

Увага!
Перед використанням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАВДАТИ ШКОДУ ВАШОМУ ЗДОРОВ’Ю!

Основні характеристики