Алкогольне перевантаження

Похмілля - це погане самопочуття, яке настає через кілька годин після прийому алкоголю. Воно обумовлене токсичною дією на організм алкоголю та продуктів його розпаду.

Показання до застосування

Причини

Неякісний алкоголь

Святкове застілля

Надмірне вживання

Симптоми

Головний біль

Тошнота

Загальна слабкість

Перша допомога

Сорбенти

Відновлення дефіциту рідини

Допомога печінці

Алкогольне перевантаження

Основні характеристики

Основні характеристики

SORBEX® DUO представляє собою комбінацію гранульованого активованного вугілля та гепатопротектора – розторопші. Завдяки такому складу СОРБЕКС® ДУО сприяє зменшенню виникнення інтоксикації, захищає і відновлює функції печінки – природного фільтра організму.

Якщо у вас немає саме цих препаратів – добре, якщо під рукою буде SORBEX® Класичний. При алкогольно – харчовому перевантаженні, отруєнні та інтоксикації приймають по 2-6 капсул 3 рази на добу.

Як екстренна допомога при алкогольному перевантаженні, можна використовувати SORBEX® ULTRA, що характеризується більш раннім початком дії та ефективним в перші години після отруєння. SORBEX® ULTRA – швидко зв’язує і виводить токсини з шлунково-кишкового тракту.

Пам’ятайте, що жоден препарат у світі не здатний повністю захистити ваш організм, але, знаючи, як впливає алкоголь, можна зрозуміти, як уникнути ранкових мук. При цьому не тільки полегшити стан, але й хоч трохи, та зменшити шкоду від випитого!

Увага!

Перед використанням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я !

Основні характеристики