Що таке нудота?

Нудота при інтоксикації – є частим симптомом. Інтоксикація організму - це отруєння різноманітними токсинами. Вона може виникнути при будь-яких бактеріальних запаленнях, вірусних інфекціях, потраплянні до шлунка зіпсованої або неякісної їжі, отруєнні отруйними речовинами та ін.

Показання до застосування

Причини

Неякісна їжа

Інфекція

Отруєння

Симптоми

Нудота

Дискомфорт

Слабкість

Перша допомога

Сорбенти

Лікування основної причини

Дієта

Що таке нудота?

Основні характеристики

Основні характеристики

Лікарські препарати та дієтичні добавки серії Sorbex® (Sorbex®, Sorbex® Ultra, Sorbex® DUO) створені на основі вдосконаленого активованого вугілля. Завдяки сучасним технологіям виробництва, сорбційна ємність Sorbex® значно збільшена, що забезпечує його високу сорбційну здатність до поглинання токсинів, бактерій та інших шкідливих речовин.

Капсули Sorbex® містять активоване вугілля у вигляді гранул, завдяки чому досягається адсорбційна активність протягом усього часу перебування сорбенту в шлунково-кишковому тракті. Ефективність гранульованого вугілля майже не зменшується протягом 36-48 годин, що дозволяє збільшити інтервали між прийомами такого препарату і зменшити дозу. Дорослим при хронічних захворюваннях, обумовлених ендогенними інтоксикаціями, рекомендовано по 2-6 капсул 3 рази на добу – 10-15 днів. Дітям старше 7 років застосовувати по 1-3 капсули 3-4 рази на добу. Препарат застосовують всередину, запиваючи водою, з інтервалом 1,5-2 години до або після прийому їжі чи прийому лікарських препаратів.

СОРБЕКС® УЛЬТРА – це дієтична добавка у формі капсул на основі високодисперсного активованого вугілля з надзвичайно високою адсорбційною активністю, тому особливо ефективна при гострих отруєннях. Дорослим рекомендовано приймати по 1 капсулі 2-3 рази на добу.

СОРБЕКС® ДУО – дієтична добавка для комплексного очищення організму від токсинів, що поєднує в собі унікальні властивості вуглеводневого сорбенту у вигляді гранул та екстракту розторопші. Завдяки такому складу СОРБЕКС® ДУО сприяє зменшенню проявів інтоксикації, захищає і відновлює функції печінки. Вживати дорослим по 2-3 капсули 2-3 рази на добу. Дітям від 7 років і старше – по 1 капсулі 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 години після прийому їжі. Тривалість застосування від 3 до 15 діб

Слід мати на увазі, що іноді нудота може бути єдиною ранньою ознакою серйозних захворювань, тому не слід цей симптом залишати без уваги та необхідно звернутися до лікаря.

Увага!
Самолікування може завдати шкоди вашому здоров’ю!

Основні характеристики