Похмілля - це погане самопочуття, яке настає через кілька годин після прийому алкоголю. Воно обумовлене токсичною дією на організм алкоголю та продуктів його розпаду.

Показання до застосування

Причини

Неякісний алкоголь

Святкове застілля

Надмірне вживання

Симптоми

Головна біль

Тошнота

Загальна слабкість

Перша допомога

Сорбенти

Відновлення дефіциту рідини

Допомога печінці

Алкогольне перевантаження

Основні характеристики

Основні характеристики

SORBEX® DUO представляє собою комбінацію гранульованого активованного вугілля та гепатопротектора – розторопші. Завдяки такому складу СОРБЕКС® ДУО сприяє зменшенню виникнення інтоксикації, захищає і відновлює функції печінки – природного фільтра організму.

Якщо у вас немає саме цих препаратів – добре, якщо під рукою буде SORBEX® Класичний. При алкогольно – харчовому перевантаженні, отруєнні та інтоксикації приймають по 2-6 капсул 3 рази на добу.

Як екстренна допомога при алкогольному перевантаженні, можна використовувати SORBEX® ULTRA, що характеризується більш раннім початком дії та ефективним в перші години після отруєння. SORBEX® ULTRA – швидко зв’язує і виводить токсини з шлунково-кишкового тракту.

Пам’ятайте, що жоден препарат у світі не здатний повністю захистити ваш організм, але, знаючи, як впливає алкоголь, можна зрозуміти, як уникнути ранкових мук. При цьому не тільки полегшити стан, але й хоч трохи, та зменшити шкоду від випитого!

Увага!

Перед використанням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я !

Основні характеристики

Алкогольне перевантаження

Похмілля – це погане самопочуття, яке настає через кілька годин після прийому алкоголю. Похмілля зумовлене токсичним впливом на організм алкоголю та продуктів його розпаду.

Може проявлятися головним болем, сухістю в роті, нудотою, блювотою, втратою апетиту, діареєю, порушенням сну, світлофобією, дратівливістю, тремтінням рук, слабкістю і загальним нездужанням.

Чому це відбувається?

Алкоголь при потраплянні до організму проходить крізь печінку, де під впливом  ферменту алкогольдегідрогенази він окислюється. В результаті окислення алкоголю утворюється токсична речовина ацетальдегід. Ацетальдегід – це отрута для багатьох органів. І перший удар припадає на печінку, під дією ацетальдегіду її клітини гинуть. Порушується її робота, печінка перестає виконувати свою дезінтоксикаційну («знешкоджуючу») функцію – токсичні речовини накопичуються. Крім цього, погіршується процес переробки поживних речовин, і ті, накопичуючись, теж починають отруювати організм. Все це призводить до стану, який отримав у народі назву – «похмілля».

Що кажуть у народі?  Що потрібно робити?

1. Кажуть: «Якщо добряче заїдати жирними та м’ясними стравами – похмілля не загрожуватиме».

Неправда. Добра закуска не позбавляє від шкідливого ​​впливу алкоголю, він лише віддаляється. До того ж відбувається подвійне навантаження на печінку і підшлункову залозу – алкоголь + жирна та білкова їжа – вимагають великих енерговитрат від печінки, яка і так вже залучена до складного процесу переробки алкоголю. Таким чином, їжа не перетравлюватиметься як слід, і інтоксикація лише посилиться.

2. Кажуть: «Перед застіллям слід з’їсти шматочок сала або масла, вони вбиратимуть алкоголь, і похмілля не буде».

Невірно. Оскільки загальна площа шлунково-кишкового тракту становить 300-600 м2 , і згідно з цим ствердженням, щоб покрити шлунково -кишковий тракт товстим шаром жиру, здатним захистити його від алкоголю, необхідно з’їсти не шматочок, а кілька кілограмів сала або масла. Окрім того, жирна їжа – це навантаження для печінки, яке потребує її активної роботи.

3. Кажуть: «Необхідно пити багато рідини під час застілля або перед сном – алкоголь розбавиться, буде менш токсичний – похмілля не буде».

Це не так, оскільки в процесі «переробки алкоголю» відбувається перерозподілення рідини в організмі, її стає більше в тканинах, ніж у судинах, в результаті чого виникають набряки, головний біль. А якщо на ніч прийняти ще й багато рідини, то стан лише погіршиться.

Що ж робити ?

Давно відомо, що ентеросорбенти, зокрема, вугілля активоване, добре поглинають шкідливі, отруйні речовини і не дають їм всмоктуватися у кров. Якщо завчасно прийняти активоване вугілля, воно допоможе поглинути алкоголь і токсини, які ще не всмокталися, і через кілька годин вивести їх з кишечнику що називається – природнім шляхом, і вони вже не зможуть нагадати про себе зранку. Слід мати на увазі й той факт, що основне навантаження лежить на печінці. Більше 90% алкоголю, що потрапляє до організму зазнає переробки саме завдяки активності печінки. Крім цього, печінка має важливе значення в процесі перетравлення їжі та засвоєнні вітамінів.

З метою нормалізації функціонального стану печінки, нейтралізації токсичної дії етанолу та продуктів його окислення (ацетальдегіду), що спричиняють розвиток симптомів похмілля, спеціально створена дієтична добавка SORBEX® АЛКОЗАХИСТ. Кожне саше містить 2 капсули: одна чорного, друга білого кольору.

Капсула чорного кольору містить: високодисперсне активоване вугілля для швидкого виведення токсинів.

Капсула білого кольору містить: унікальний активний відновлюючий комплекс (вітаміни, амінокислоти та гепатопротектори ) для захисту печінки і нейтралізації токсичного впливу алкоголю і продуктів його розпаду .
Рекомендовано з метою зменшення проявів алкогольної інтоксикації та профілактики сп’яніння вживати дорослим послідовно 1 капсулу чорного і 1 капсулу білого кольору до або після вживання алкоголю.
З метою швидкого усунення симптомів похмілля і нормалізації функціонального стану печінки приймати дорослим послідовно 1 капсулу чорного та 1 капсулу білого кольору після вживання алкоголю або вранці. За необхідності можна повторити прийом обох капсул до 2-3 разів на добу.

SORBEX® DUO являє собою комбінацію гранульованого активованого вугілля і гепатопротектору – розторопші.

Завдяки такому складу СОРБЕКС® ДУО сприяє зменшенню проявів інтоксикації, захищає та відновлює функції печінки – природного фільтра організму.

Якщо ви не встигли придбати ці препарати – добре , якщо під рукою виявиться SORBEX® класичний. При алкогольно-харчовому перевантаженні, отруєннях та інтоксикаціях приймати по 2-6 капсул 3 рази на добу.

В якості екстреної допомоги при алкогольному перевантаженні можна застосовувати SORBEX® ULTRA, який характеризується більш раннім початком дії та ефективний вже в перші години після отруєння.

SORBEX® ULTRA – швидко зв’язує і виводить токсини з шлунково-кишкового тракту.

Пам’ятайте, що не один препарат в світі не здатний повністю захистити ваш організм, проте, усвідомлюючи,  яким чином впливає алкоголь, можна завчасно запобігти ранковим мукам. При цьому не лише полегшити стан, а й хоч трохи, але зменшити шкоду від випитого!

Увага!

Перед використанням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я !