Алергія - це гостра реакція імунної системи організму на, зазвичай, нешкідливі речовини. Її викликають алергени природного і техногенного характеру.

Показання до застосування

Причини

Пилок рослин

Харчові продукти

Шерсть тварин

Симптоми

Сльозотеча

Нежить

Діарея, нудота

Перша допомога

Сорбенти

Дієта

Антиалергічні препарати

Алергія

Основні характеристики

Основні характеристики

Препарат Sorbex® створений на основі гранульованого активованого вугілля. Дорослим при алергічних станах рекомендується приймати Sorbex® по 1-3 капсули 3-4 рази за 1,5-2 години до або після прийому їжі, або лікарських засобів. Завдяки спеціальній формі у вигляді гранул, тривалість дії препарату становить 36-48 годин.

SORBEX ULTRA – дієтична добавка на основі вдосконаленого високодисперсного активованого вугілля. Рекомендується приймати дорослим по 1 капсулі 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 години після їжі, або лікарських засобів. Характеризується швидким початком дії. Sorbex®, Sorbex® Ultra використовуються в комплексній терапії алергічних захворювань з метою виведення з організму шлаків, токсичних з’єднань, імунних комплексів. В результаті такого «очищення» мобілізуються внутрішні сили організму, який ефективніше бореться з алергією. Sorbex®, Sorbex® Ultra можна приймати практично при всіх формах алергії, особливо при харчовій її формі. Можна приймати також в коплексному лікуванні і при сезонній формі алергії – ринітах, кропивниці. Дія препарату SORBEX® DUO при алергії направлена на позбавлення організму від токсичних сполук, які знаходяться в кишечнику і на підтримку, відновлення печніки, оскільки саме печінка нейтралізує ті «шкідливі» речовини, які вже встигли всмоктатися в кров.

Лікування алергії повинно бути, перш за все, обґрунтованим. Воно проводиться короткими курсами, не частіше двох разів на рік. Вибрати правильний SORBEX® вам допоможе фахівець. Необхідно пам’ятати, що препарати з групи ентеросорбентів не гарантують лікування від алергії, а тільки знижують алергічне навантаження на організм, завдяки чому прояви алергії слабшають.

Харчова алергія у дітей вимагає особливого підходу. Необхідно пам’ятати, прийом препаратів у маленьких дітей без контролю лікаря може бути небезпечним.

Основні принципи лікування алергічних проявів у дітей:
 • Лікувальна дієта (дієта відповідно до віку дитини, якщо мова йде про немовлят – корекція раціону матусі, для старшого віку фахівець підбере дієту з урахуванням можливого алергену)
 • Призначення сорбентів – для виведення шкідливих речовин з організму.
 • Антиалергічні (антигістамінні) препарати – значно уповільнюють або зовсім переривають розвиток алергічної реакції, порушуючи зв’язок алергену з рецепторами. (Ці препарати теж повинен призначити лікар).

Функціональний харчовий продукт SORBEX® MAЛЮК створений спеціально для дітей, дозволений до застосування з народження. SORBEX® MAЛЮК являє собою унікальний комплект сорбенту і пробіотика для допомоги малюкові в домашніх умовах.

Пакетик №1 містить діоктаедричний смектит – 3г (сорбент), який перешкоджає всмоктуванню «отрут» (алергенів) з кишечника і сприяє виведенню з організму «пов’язаних» алергенів в результаті чого відбувається придушення або ослаблення токсико-алергічних реакцій, запальних процесів.

Пакетик №2 містить комбінацію живих пробіотичних бактерій для відновлення мікрофлори кишечника, яка теж грає значну роль в придушенні алергічної реакції, як за рахунок посилення бар’єрних функцій кишкового епітелію і зниження його проникності, так і за рахунок «знешкодження» самого алергену ферментами, які виділяють мікроорганізми.

Не слід забувати, що сорбенти не лікують від алергії, а тільки знижують прояви алергічної реакції і дають час для прийняття правильного рішення щодо лікування дитини!

Не займайтеся самолікуванням, звертайтеся до лікаря якомога раніше.
Увага!
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАВДАТИ ШКОДУ ВАШОМУ ЗДОРОВ’Ю.

Основні характеристики

Алергія

Алергія – це гостра реакція імунної системи організму на, зазвичай, нешкідливі речовини.

Алергічна реакція може проявляється як:

 • Нежить, алергічний риніт (сінна лихоманка);
 • Сльозотеча (кон’юнктивіт);
 • Бронхіальна астма;
 • Шкірні реакції, кропив’янка (свербіж, висип тощо);
 • Набряк Квінке;
 • Анафілактичний шок;
 • Діарея, блювота, нудота.

За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, алергічні захворювання посідають третє місце після серцево-судинних та онкологічних патологій. При цьому, кількість алергічних захворювань постійно зростає.

Однією з причин алергії є величезне антигенне навантаження на організм через негативний вплив природних і техногенних подразнюючих чинників.

Що може стати причиною алергії?
Причинами розвитку алергічної реакції є алергени. Це речовини, які саме і спричиняють алергію.

Такими речовинами можуть бути:

 • пилок рослин (амброзія, кульбаба, береза​​, тополиний пух та ін.);
 • вовна тварин;
 • побутова хімія та косметика;
 • харчові продукти (яйця, молоко, злаки, кунжут, горіхи, мед);
 • лікарські препарати;
 • укуси комах.

Чим небезпечна алергія?
Анафілактичний шок
розвивається стрімко, характеризується пригніченням життєво важливих функцій організму. Необхідно терміново звернутися за швидкою медичною допомогою.

Набряк Квінке – це алергічний набряк слизових оболонок, може розвиватися в різних органах, проте, у п’ятої частини пацієнтів розвивається набряк гортані, що є найбільш небезпечним для життя, оскільки веде до ускладнення дихання.
Необхідно в екстреному порядку викликати швидку допомогу.

Що робити?

 • Слід визначити причину (встановити алерген);
 • Уникати, за можливістю, контакту з алергеном;
 • Дотримуватися дієти;
 • Застосовувати антиалергічні препарати;
 • Приймати ентеросорбенти;
 • Лікувати захворювання ШКТ, відновлювати нормальну роботу кишечнику.

Якими повинні бути ентеросорбенти, що застосовуються при алергії:

 • Гіппоаллергенними (не містити смакових домішок, барвників, ароматизаторів);
 • Такими, які добре виводяться з організму;
 • Безпечними для слизової оболонки шлунка та кишечнику;
 • Мати високу сорбційну (всмоктуючу) ємність;
 • Не викликати дисбактеріозу;
 • Мати зручну для застосування лікарську форму.

Препарат Sorbex ® створений на основі гранульованого активованого вугілля. Дорослим при алергічних станах рекомендується приймати Sorbex ® по 1-3 капсули 3-4 рази за 1,5-2 години до чи після прийому їжі або лікарських засобів. Завдяки спеціальній формі у вигляді гранул, тривалість дії препарату становить 36-48 годин.

SORBEX ULTRA  – дієтична добавка на основі вдосконаленого високодисперсного активованого вугілля. Рекомендується приймати дорослим по 1 капсулі 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 години після їжі або лікарських засобів. Характеризується швидким початком дії . Sorbex ® , Sorbex ®Ultra використовуються в комплексній терапії алергічних захворювань з метою виведення з організму шлаків, токсичних сполучень, імунних комплексів. Внаслідок  цього «очищення» мобілізуються внутрішні сили організму, який ефективніше справляється з алергією. Sorbex ®, Sorbex ®Ultra можна приймати практично при всіх формах алергії, особливо – при харчовій формі. Можливо застосовувати також у комплексному лікуванні при сезонній алергії – риніті, кропив’янці.

Вплив препарату SORBEX ® DUO при алергії спрямований на позбавлення організму від токсичних сполучень, які містяться в кишечнику і на підтримання та відновлення печінки, оскільки саме печінка нейтралізує ті «шкідливі» речовини, що вже встигли всмоктатися у кров.

SORBEX® DUO – дієтична добавка, яка містить у своєму складі гранульоване активоване вугілля і екстракт розторопші. Такий склад дозволяє не лише ефективно впоратися з інтоксикацією, а й підтримати та очистити печінку. Вживати  SORBEX® DUO  слід дорослим по 2-3 капсули 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 години після прийому їжі.

Лікування алергії має бути, перш за все, обґрунтованим, воно проводиться короткими курсами, не частіше двох разів на рік.

Обрати правильний SORBEX ® Вам допоможе фахівець.

Слід пам’ятати, що препарати з групи ентеросорбентів не гарантують позбавлення від алергії, а лише зменшують алергічне навантаження на організм, завдяки чому прояви алергії слабшають.

Харчова алергія у дітей вимагає особливого підходу. Необхідно пам’ятати, що прийом препаратів у маленьких дітей без контролю лікаря може бути небезпечним.

Основні принципи лікування алергічних проявів у дітей:

 • Лікувальна дієта (дієта, відповідна до віку дитини, якщо мова йде про немовля – корекція раціону матусі, для старшого віку фахівець підбирає дієту з урахуванням можливого алергену).
 • Призначення сорбентів – для виведення шкідливих речовин з організму.
 • Антиалергічні (антигістамінні) препарати – значно уповільнюють або зовсім припиняють розвиток алергічної реакції, порушуючи зв’язок алергену з рецепторами. Ці препарати теж повинен призначити лікар.

Функціональний харчовий продукт SORBEX® MAЛЮК створений спеціально для дітей, його дозволяють застосовувати з народження.  SORBEX®  MAЛЮК  є унікальним поєднанням сорбенту та пробіотиків для допомоги малюкові в домашніх умовах.

Пакетик №1 – містить діоктаедричний смектит – 3г (сорбент) – перешкоджає всмоктуванню «отрут» (алергенів) з кишечнику й сприяє виведенню з організму «зв’язаних» алергенів, внаслідок чого відбувається припинення або послаблення токсико-алергічних реакцій, запальних процесів.

Пакетик №2 – містить поєднання живих пробіотичних бактерій для відновлення мікрофлори кишечнику, яка має важливе значення у пригніченні алергічної реакції, як за рахунок посилення бар’єрних функцій кишкового епітелію і зниження його проникності, так і внаслідок «знешкодження» самого алергену ферментами, що виділяють мікроорганізми.

Не слід забувати, що сорбенти не лікують від алергії, а лише знижують прояви алергічної реакції та дають час для прийняття правильного рішення про лікування дитини!

Не займайтеся самолікуванням, звертайтеся до лікаря якомога раніше.
Увага!
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я !