Це надмірне скупчення газів в кишечнику, що проявляється здуттям живота, відчуттям дискомфорту в черевній порожнині і відрижкою. Метеоризм - це не окреме захворювання, а стан, який зустрічається при різних патологіях органів травлення.

Показання до застосування

Причини

Дисбактеріоз

Часті запори

Неправильне харчування

Симптоми

Вздуття

Дискомфорт

Відрижка

Перша допомога

Сорбенти

Дієта

Зайняття спортом

Метеоризм

Основні характеристики

Основні характеристики

Препарат Sorbex® і дієтична добавка Sorbex ® Ultra – створені на основі вдосконаленого активованого вугілля. Дорослим, рекомендується приймати Sorbex ® при метеоризмі по 1-3 капсули 3-4 рази, за 1,5-2 години до або після прийому їжі, або лікарських засобів. Завдяки спеціальній формі у вигляді гранул, тривалість дії препарату становить 36-48 годин. Sorbex® Ultra дорослим слід приймати по 1 капсулі 2-3 рази на добу 1-1,5 години до або після їжі або лікарських засобів.

Sorbex®, Sorbex ® Ultra зменшують всмоктування газів, токсинів, інших речовин, сприяють їх виведенню.

Друга група препаратів – засоби проти газоутворення – симетикон, ромашка, фенхель і ін.

Однак, самолікуванням довго займатися не варто. Оскільки метеоризм може маскувати серйозні захворювання шлунково-кишкового тракту, слід звернутися до фахівця, щоб з’ясувати причину симптому і підібрати адекватне лікування.

Пам’ятайте:

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!

Основні характеристики

Метеоризм

Метеоризм – це надмірне скупчення газів у кишечнику, що проявляється здуттям живота, відчуттям дискомфорту в черевній порожнині та відрижкою. Метеоризм – це не окреме захворювання, а стан, який зустрічається при різноманітних патологіях органів травлення, проте, часто стає причиною збентеження і дискомфорту.

Звідки з’являються гази  у кишечнику ?

Надлишкові гази можуть виділяти бактерії в процесі перетравлення їжі, а також при потраплянні повітря в шлунково-кишковий тракт під час їди або розмови.

Причини

  • Вживання продуктів, багатих на клітковину та крохмаль (капусти , бобових , молока при непереносимості лактози), вживання газованих напоїв;
  • Заковтування повітря  (розмова під час їжі);
  • За недостатнього продукування гормонів підшлункової залози, порушенні всмоктування;
  • При дисбактеріозі (порушення балансу мікрофлори внаслідок прийому антибіотиків);
  • Часті запори (сповільнюють просування їжі по кишечнику, збільшують ймовірність ферментації та затримують гази, що виділяються);
  • Млява робота кишечнику (атонія може виникнути, як при захворюванні, так і з віком, так звана – вікова атонія);
  • Стрес.

Як уникнути?

Корекція харчування
Слід обмежити вживання продуктів, що спричиняють газоутворення: бобових , капусти, груш, персиків. Відмовитися від газованих напоїв: квасу, пива. Додайте до раціону розсипчасті каші (гречану, пшеничну), молочні продукти, варені овочі (буряк, моркву), м’ясо – тільки в вареному вигляді. Вживати їжу потрібно невеликими порціями, але часто. Не «перекушуйте на ходу», не використовуйте жувальну гумку.

Перевіряйте свої зубні протези, адже погано підігнані протези сприяють заковтуванню повітря.

Якщо дієтичне харчування виявляється неефективним, рекомендують застосовувати препарати активованого вугілля. Препарат Sorbex® і дієтична добавка Sorbex® Ultra – створені на основі вдосконаленого активованого вугілля. Дорослим  рекомендується приймати Sorbex® при метеоризмі по 1-3 капсули 3-4 рази за 1,5-2 години до чи після прийому їжі або лікарських засобів. Завдяки спеціальній формі у вигляді гранул, тривалість дії препарату становить 36-48 годин. 

Sorbex®, Sorbex® Ultra зменшують всмоктування  газів, токсинів та інших речовин, сприяють їхньому виведенню.

Друга група препаратів – вітрогонні засоби – симетикон, ромашка , фенхель та ін.

Проте, самолікуванням довго займатися не варто. Оскільки метеоризм може маскувати серйозні захворювання  ШКТ, слід звернутися до фахівця для того, щоб з’ясувати причину симптому та підібрати адекватне лікування.

Пам’ятайте, що
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я !