Нудота при інтоксикації – є частим симптомом. Інтоксикація організму - це отруєння різноманітними токсинами. Вона може виникнути при будь-яких бактеріальних запаленнях, вірусних інфекціях, потраплянні до шлунка зіпсованої або неякісної їжі, отруєнні отруйними речовинами та ін.

Показання до застосування

Причини

Неякісна їжа

Інфекція

Отруєння

Симптоми

Нудота

Дискомфорт

Слабкість

Перша допомога

Сорбенти

Лікування основної причини

Дієта

Нудота

Основні характеристики

Основні характеристики

Лікарські препарати та дієтичні добавки серії Sorbex® (Sorbex®, Sorbex® Ultra, Sorbex® DUO) створені на основі вдосконаленого активованого вугілля. Завдяки сучасним технологіям виробництва, сорбційна ємність Sorbex® значно збільшена, що забезпечує його високу сорбційну здатність до поглинання токсинів, бактерій та інших шкідливих речовин.

Капсули Sorbex® містять активоване вугілля у вигляді гранул, завдяки чому досягається адсорбційна активність протягом усього часу перебування сорбенту в шлунково-кишковому тракті. Ефективність гранульованого вугілля майже не зменшується протягом 36-48 годин, що дозволяє збільшити інтервали між прийомами такого препарату і зменшити дозу. Дорослим при хронічних захворюваннях, обумовлених ендогенними інтоксикаціями, рекомендовано по 2-6 капсул 3 рази на добу – 10-15 днів. Дітям старше 7 років застосовувати по 1-3 капсули 3-4 рази на добу. Препарат застосовують всередину, запиваючи водою, з інтервалом 1,5-2 години до або після прийому їжі чи прийому лікарських препаратів.

СОРБЕКС® УЛЬТРА – це дієтична добавка у формі капсул на основі високодисперсного активованого вугілля з надзвичайно високою адсорбційною активністю, тому особливо ефективна при гострих отруєннях. Дорослим рекомендовано приймати по 1 капсулі 2-3 рази на добу.

СОРБЕКС® ДУО – дієтична добавка для комплексного очищення організму від токсинів, що поєднує в собі унікальні властивості вуглеводневого сорбенту у вигляді гранул та екстракту розторопші. Завдяки такому складу СОРБЕКС® ДУО сприяє зменшенню проявів інтоксикації, захищає і відновлює функції печінки. Вживати дорослим по 2-3 капсули 2-3 рази на добу. Дітям від 7 років і старше – по 1 капсулі 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 години після прийому їжі. Тривалість застосування від 3 до 15 діб

Слід мати на увазі, що іноді нудота може бути єдиною ранньою ознакою серйозних захворювань, тому не слід цей симптом залишати без уваги та необхідно звернутися до лікаря.

Увага!
Самолікування може завдати шкоди вашому здоров’ю!

Основні характеристики

Нудота

Напевно, одне з найнеприємніших відчуттів в організмі – це нудота. І, на жаль, відчуваємо ми його не так вже й рідко, адже причин нудоти дуже багато – починаючи з банального несприйняття організмом спожитої їжі, і закінчуючи серйозними захворюваннями або інтоксикацією організму.

Звичайно, якщо вас просто закачало, лікувати нудоту не потрібно. Але якщо регулярно нудить ні з того ні з сього, це вже привід звернутися за порадою до лікаря. Найчастіше нудота є ознакою захворювань органів травлення. Але не тільки їх: іноді з цим симптомом треба йти не до гастроентеролога, а до невролога, ендокринолога чи навіть кардіолога.

Розрізняють кілька видів нудоти:

  1. Токсична. Спричинена отруєнням різноманітними отруйними речовинами, як харчовими продуктами, так і ендогенними токсинами.
  2. «Мозкова ». В основі лежать захворювання головного мозку. Практично завжди вона пов’язана з підвищеним артеріальним і внутрішньочерепним тиском. У такому випадку причина полягає в захворюваннях серцево-судинної або центральної нервової систем – атеросклерозі, діенцефальних кризах, гіпертонії, мігрені.
  3. Метаболічна . Спричинена незбалансованим харчуванням, голодуванням, діабетом, гіповітамінозом, порушеннями обміну речовин.
  4. Рефлекторна. Нудота пов’язана з надмірним подразненням рецепторів  блукаючого нерва і запаленням слизової шлунково-кишкового тракту. Практично завжди з’являється після прийому їжі або вживання певних продуктів.
  5. Вестибулярна. Пов’язана з різними неврозами. На неї страждають вагітні та жінки в період клімаксу.

Не існує універсальних ліків від нудоти. Перш ніж почати будь-яке лікування, слід з’ясувати причини виникнення нудоти. В деякому випадку може допомогти одне, в іншому – інше, в третьому – позбавить від симптому звичайне провокування блювоти за допомогою слабкого розчину перманганату калію або відвару м’яти з лимоном.

Якщо напади нудоти постійні та безперервні, слід звернутися до лікаря, який з’ясує першопричини виникнення нудоти і при комплексному лікуванні обов’язково позбавить від цього досить неприємного явища.

Нудота при інтоксикації – є частим симптомом. Інтоксикація організму – це отруєння різноманітними токсинами. Вона може виникнути при будь-яких бактеріальних запаленнях, вірусних інфекціях, потраплянні до шлунка зіпсованої або неякісної їжі, отруєнні отруйними речовинами та ін. Зазвичай інтоксикація супроводжується підвищенням температури тіла, нудотою, сильним головним болем, ознобом. Прийом ентеросорбентів при інтоксикації допомагає впоратися з токсинами і поліпшити самопочуття.

Лікарські препарати та дієтичні добавки серії Сорбекс (Sorbex®, Sorbex® Ultra, Sorbex® DUO) створені на основі вдосконаленого активованого вугілля. Завдяки сучасним технологіям виробництва, сорбційна ємність Сорбекс значно збільшена, що забезпечує їх високу сорбційну здатність до поглинання токсинів, бактерій та інших шкідливих речовин.

Капсули СОРБЕКС®(Sorbex®) містять активоване вугілля у вигляді гранул, завдяки чому досягається адсорбційна активність протягом усього часу перебування сорбенту в ШКТ. Ефективність гранульованого вугілля майже не зменшується протягом 36-48 годин, що дозволяє збільшити інтервали між прийомами такого препарату і зменшити дозу. Дорослим при хронічних захворюваннях, зумовлених ендогенними інтоксикаціями, рекомендовано по 2-6 капсул 3 рази на добу – 10-15 днів. Дітям віком від 7 років слід застосовувати по 1-3 капсули 3-4 рази на добу. Препарат застосовують внутрішньо, запиваючи водою, з інтервалом 1,5-2 години до чи після прийому їжі або прийому лікарських препаратів.

СОРБЕКС® УЛЬТРА – це дієтична добавка у формі капсул на основі високодисперсного активованого вугілля з надзвичайно високою адсорбційною активністю, тому особливо ефективна при гострих отруєннях. Дорослим рекомендовано приймати по 1 капсулі 2-3 рази на добу.

СОРБЕКС® ДУО – дієтична добавка для комплексного очищення організму від токсинів, що поєднує в собі унікальні властивості вуглеводневого сорбенту у вигляді гранул та екстракту розторопші. Завдяки такому складу  СОРБЕКС® ДУО сприяє зменшенню проявів інтоксикації, захищає і відновлює функції печінки. Вживати дорослим по 2-3 капсули 2-3 рази на добу. Дітям від 7 років і старше – по 1 капсулі 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 години після прийому їжі. Тривалість застосування від 3 до 15 діб.

Слід мати на увазі, що іноді нудота може бути єдиною ранньою ознакою серйозних захворювань, тому не треба цей симптом залишати без уваги і слід обов’язково звернутися до лікаря.

Увага!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я !