Ультра
Sorbex® Ультра

Тверді капсули по 12 штук у блістері

| по 1 блістеру в пачці.

Де придбати

Тверді капсули по 12 штук у блістері

| по 1 блістеру в пачці.

Де придбати

SORBEX® ULTRA

Дієтична добавка, ефективний засіб для швидкого усунення наслідків отруєння токсинами різного походження.

Особливості:

  • проявляє максимальну поглинальну здатність стосовно токсичних сполук з різною структурою і властивостями протягом перших 60 хвилин контакту.
  • отриманий з натуральної рослинної сировини, не містить смакових домішок, наповнювачів і відповідає вимогам європейських стандартів до безпеки харчових продуктів.
  • рекомендований в якості дієтичної добавки до раціону харчування при проживанні в несприятливих екологічних умовах і дії шкідливих виробничих факторів.
  • ефективний протягом 1.5-2 доби.

Основна речовина дієтичної добавки – високодисперсний порошок активованого вугілля, отриманий з натуральної рослинної сировини – шкаралупи кокосового горіха. 

Високодисперсний порошок проявляє максимальну поглинальну здатність стосовно токсичних сполук з різною структурою і властивостями протягом перших 60 хвилин контакту, на відміну від гранульованного вугілля пролонгованої дії, що зберігає сорбційну активність тривалий час.

Желатинова капсула, в яку поміщений сорбент, до моменту її розпаду перешкоджає контакту вугілля з компонентами травних соків, тим самим зберігаючи сорбційний потенціал ентеросорбенту.

Добавка дієтична до раціону харчування у формі капсул не містить смакових домішок, наповнювачів і відповідає вимогам європейських стандартів до безпеки харчових продуктів.

Рекомендації щодо застосування.

«Sorbex® Ультра» рекомендований в раціоні дієтичного харчування для видалення з організму надлишкових кількостей токсичних сполук:  

  • при порушеннях травлення в разі отруєнь продуктами харчування, в тому числі алкогольними напоями;
  • при отруєннях солями важких металів, пестицидами;
  • при впливі несприятливих факторів зовнішнього середовища;
  • при наявності алергічних проявів, у тому числі, харчової алергії;
  • для оптимізації функції печінки, нирок, підшлункової залози, жовчовивідних шляхів, кишечника;
  • при гострих і хронічних інфекціях.

Sorbex® Ультра інструкція

14.1 ДОБАВКА ДІЄТИЧНА НА ОСНОВІ АКТИВОВАНОГО ВУГІЛЛЯ

Склад

Високодисперсне активоване вугілля (Higly dispersed pulvis carbonis activati) Вуглецевий сорбент

Рекомендації щодо застосування

СОРБЕКС ® УЛЬТРА рекомендований у раціоні дієтичного харчування при харчових отруєннях (в тому числі й алкоголем); отруєннях солями важких металів, пестицидами та отрутохімікатами; при проживанні у несприятливих екологічних умовах і дії шкідливих виробничих чинників з метою виведення з організму токсинів, зменшення ступеню інтоксикації та оптимізації функції печінки і нирок; при інфекційних захворюваннях, при схильності до алергічних реакцій.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість

Спосіб застосування та рекомендована доза

Дорослим по 1 капсулі 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 години після їди або вживання лікарських засобів. У разі необхідності курс можна повторити. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем. Не є лікарським засобом.

Форма випуску

капсули у блістерах. Маса вмісту 1 капсули: 330мг ± 7,5 %

Умови зберігання

зберігати в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці, окремо від речовин і матеріалів, що виділяють пари й гази, при температурі від 0°С до +30°С.

Назва адреса і телефон виробника

ТОВ « ВАЛАРТІН ФАРМА » Україна, 08130, Київська область, Києво-Святошинський район, с.Чайки вул. Грушевського, 60 тел. +380445851061 ТУ 02023732.042-2000 Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/1532 від 18.01.2013 Код Моріон 246896

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я!

Торговельне найменування. «Сорбекс® Ультра».

Основна речовина. Вугілля активоване, високодисперсне

Маса вмісту 1 капсули. 330 мг ± 7,5%.

Форма випуску та упаковка. Тверді капсули по 12 штук у блістері, по 1 блістеру в пачці.