Про сорбекс Публікації Інструкція Питання - відповіді Виробник Де придбати
ua ru
SORBEX® Класичний
Сорбекс Класичний рекомендований при хронічних отруєннях побутовими і промисловими токсинами (алкалоїдами, солями важких металів, іншими речовинами), продуктами харчування, лікарськими препаратами, при алкогольно-харчових перевантаженнях з метою зменшення поглинання, попередження подальшого всмоктування і прискорення виведення з організму токсичних речовин. Сорбекс не містить зв’язуючих речовин і смакових домішок, не викликає механічного подразнення слизових оболонок шлунково-кишкового тракту. Сорбекс при розладах та інфекційних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (диспепсія, метеоризм, кишкова інфекція, гострий і хронічний вірусний гепатит). Сорбекс Класичний при захворюваннях, що супроводжуються синдромом ендогенної інтоксикації: гострі та хронічні ураження печінки, нирок, алергічні, аутоімунні та онкологічні захворювання, а також при підвищеному рівні холестерину.
SORBEX® Класичний
СОРБЕКС® Класичний
Лікарський препарат, вуглецевий ентеросорбент з пролонгованою сорбційною здатністю.
SORBEX® Duo
Сорбекс Дуо рекомендований в якості добавки дієтичної до раціону харчування для зниження рівня інтоксикації шляхом зв’язування і видалення з організму токсинів та оптимізації функції печінки та нирок. Сорбекс Дуо засіб для очищення організму, що дозволяє знизити навантаження на системи детоксикації і створити «охоронний режим», який сприяє відновленню функції печінки Сорбекс Дуо має антиоксидантну, протизапальну, жовчеутворюючу та жовчогінну дію. Активні компоненти дієтичної добавки Сорбекс Дуо гранульоване активоване вугілля. Сорбекс Дуо поєднує сорбційну здатність активованого вугілля та гепатопротекторну дію екстракту розторопші.
SORBEX® Duo
СОРБЕКС® Дуо
Засіб для очищення організму, що дозволяє знизити навантаження на системи детоксикації і створити «охоронний режим», який сприяє відновленню функції печінки.
SORBEX® ULTRA
Сорбекс Ультра рекомендований в раціоні дієтичного харчування для видалення з організму надлишкових кількостей токсичних сполук. Сорбекс Ультра дієтична добавка, ефективний засіб для швидкого усунення наслідків отруєння токсинами різного походження. Сорбекс Ультра при порушеннях травлення в разі отруєнь продуктами харчування, в тому числі алкогольними напоями; Сорбекс Ультра при отруєннях солями важких металів, пестицидами; Сорбекс Ультра при впливі несприятливих факторів зовнішнього середовища; Сорбекс Ультра при наявності алергічних проявів, у тому числі, харчової алергії; Сорбекс Ультра для оптимізації функції печінки, нирок, підшлункової залози, жовчовивідних шляхів, кишечника;
SORBEX® ULTRA
СОРБЕКС® Ультра
Дієтична добавка, ефективний засіб для швидкого усунення наслідків отруєння токсинами різного походження.
SORBEX® Малюк
Сорбекс Малюк рекомендований в якості функціонального харчового продукту для попередження і зменшення вираженості проявів: Сорбекс Малюк при гострої і хронічної діареї та метеоризму у малюків; Сорбекс Малюк при запальних процесах шлунково-кишкового тракту у дітей; Сорбекс Малюк при дисбактеріозі у малюків різного походження Комплекс пробіотиків регулює мікрофлору кишечника малюків – основного чинника збереження сталості внутрішнього середовища організму, має протиінфекційну, імуномодулюючу, антиалергічну, антидепресивну дію. Сприяє сорбції та виведенню з організму патогенних мікроорганізмів
SORBEX® Малюк
СОРБЕКС® Малюк
Функціональний харчовий продукт, ефективний комплекс для регуляції функцій шлунково-кишкового тракту у немовлят і дітей.

Про Сорбекс

Сорбенти серії SORBEX® (Сорбекс®) виготовляються з екологічно чистої сировини - шкаралупи кокосового горіха у формі капсул із застосуванням інноваційних розробок.

Капсули Cорбекс містять активоване вугілля у вигляді гранул, що схожі на губку з безліччю пор, в які, як в пастки, потрапляють шкідливі речовини.

Саме таке гранульоване вугілля має найбільшу сорбційну поверхню, яка бере участь в захопленні та інактивації шкідливих речовин, а відповідно і силу, й має більш тривалу дію - 36-48 годин.

Cорбекс в капсулі доставляється безпосередньо до місця впливу і має здатність поглинати та виводити з організму молекули різних розмірів, що дуже важливо в тому випадку, коли людина не знає, чим саме вона отруїлася.