Алкогольне перевантаження

Алкогольне перевантаження

Похмілля - це погане самопочуття, яке настає через кілька годин після прийому алкоголю. Воно обумовлене токсичною дією на організм алкоголю та продуктів його розпаду.

Може проявлятися головним болем, сухістю в роті, нудотою, блювотою, втратою апетиту, діареєю, порушенням сну, світлофобією, дратівливістю, тремтінням рук, слабкістю і загальним нездужанням.

Чому це відбувається?

Алкоголь при потраплянні до організму проходить крізь печінку, де під впливом  ферменту алкогольдегідрогенази він окислюється. В результаті окислення алкоголю утворюється токсична речовина ацетальдегід. Ацетальдегід – це отрута для багатьох органів. І перший удар припадає на печінку, під дією ацетальдегіду її клітини гинуть.

Порушується її робота, печінка перестає виконувати свою дезінтоксикаційну («знешкоджуючу») функцію – токсичні речовини накопичуються. Крім цього, погіршується процес переробки поживних речовин, і ті, накопичуючись, теж починають отруювати організм.

Все це призводить до стану, який отримав у народі назву – «похмілля».

Що кажуть у народі?  Що потрібно робити?

  1. Кажуть: «Якщо добряче заїдати жирними та м’ясними стравами – похмілля не загрожуватиме».

Неправда. Добра закуска не позбавляє від шкідливого впливу алкоголю, він лише віддаляється. До того ж відбувається подвійне навантаження на печінку і підшлункову залозу – алкоголь + жирна та білкова їжа – вимагають великих енерговитрат від печінки, яка і так вже залучена до складного процесу перероблювання алкоголю. Таким чином, їжа не перетравлюватиметься як слід, і інтоксикація лише посилиться.

  1. Кажуть: «Перед застіллям слід з’їсти шматочок сала або масла, вони вбиратимуть алкоголь, і похмілля не буде».

Невірно. Оскільки загальна площа шлунково-кишкового тракту становить 300-600 м2 , і згідно з цим ствердженням, щоб покрити шлунково-кишковий тракт товстим шаром жиру, здатним захистити його від алкоголю, необхідно з’їсти не шматочок, а кілька кілограмів сала або масла. Окрім того, жирна їжа – це навантаження для печінки, яке потребує її активної роботи.

  1. Кажуть: «Необхідно пити багато рідини під час застілля або перед сном – алкоголь розбавиться, буде менш токсичний – похмілля не буде».

Це не так, оскільки в процесі «перероблювання алкоголю» відбувається перерозподілення рідини в організмі, її стає більше в тканинах, ніж у судинах, в результаті чого виникають набряки, головний біль. А якщо на ніч прийняти ще й багато рідини, то стан лише погіршиться.

Що ж робити ?

Давно відомо, що ентеросорбенти, зокрема, вугілля активоване, добре поглинають шкідливі, отруйні речовини і не дають їм всмоктуватися у кров. Якщо завчасно прийняти активоване вугілля, воно допоможе поглинути алкоголь і токсини, які ще не всмокталися, і через кілька годин вивести їх з кишківника, що називається – природнім шляхом, і вони вже не зможуть нагадати про себе зранку.

Слід мати на увазі й той факт, що основне навантаження від алкогольного отруєння лежить на печінці. Більше ніж 90% алкоголю, що потрапляє до організму зазнає перероблювання саме завдяки активності печінки. Крім цього, печінка має важливе значення в процесі перетравлення їжі та засвоєнні вітамінів.

 

SORBEX® DUO являє собою комбінацію гранульованого активованого вугілля та гепатопротектора – розторопші. Завдяки такому складу СОРБЕКС ДУО сприяє зменшенню виникнення інтоксикації, захищає і відновлює функції печінки – природного фільтра організму.

Симптоми алкольного перевантаження

Якщо у вас немає саме цих препаратів – добре, якщо під рукою буде SORBEX® Класичний.

При алкогольно – харчовому перевантаженні, отруєнні та інтоксикації приймають по 2-6 капсул 3 рази на добу.

Як екстрена допомога при алкогольному перевантаженні, можна використовувати SORBEX® ULTRA, що характеризується більш раннім початком дії та ефективним в перші години після отруєння. 

SORBEX ULTRA – швидко зв’язує і виводить токсини з шлунково-кишкового тракту.

Пам’ятайте, що жоден препарат у світі не здатний повністю захистити ваш організм від алкогольного отруєння, але, знаючи, як впливає алкоголь, можна зрозуміти, як уникнути ранкових страждань.

При цьому не тільки полегшити стан, але й хоч трохи, зменшити шкоду від випитого!

Увага!

Перед використанням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я !