Публікації

Які продукти викликають здуття кишківника
29 липня 2019
Серед усіх розладів з боку шлунково-кишкового тракту, одну з провідних позицій займає здуття живота.
Отруєння кавуном
28 липня 2019
Літня пора — час сонця, відпочинку, моря і фруктів. Розбавити цей приємний коктейль можуть харчові отруєння, які часто трапляються на тлі спеки.
Нудота при переїданні
27 липня 2019
Якщо запитати школяра, який орган найважливіший у людському тілі, він відповість – серце. Про нього люди піклуються найбільше, забуваючи про інші важливі…
Алкогольна інтоксикація: причини, симптоми, лікування
26 липня 2019
Отруєння алкоголем грає злий жарт навіть зі здоровою людиною. Свята, вечірки, урочистості події часто супроводжуються розпиванням спиртного.
Алергія на цитрусові
25 липня 2019
Харчова алергія – реакція імунної системи на деякі продукти або їх компоненти. Апельсини, лимони, мандарини та інші цитрусові – одні з лідерів серед алергенів.
Як позбавиться від метеоризму
11 липня 2019
Метеоризм – це надмірне газоутворення в кишечнику. Сам по собі він не є хворобою, а лише одним із симптомів тієї чи іншої патології.
Отруєння нітратами
11 липня 2019
Нітрати є солями азотної кислоти, вони знайшли застосування в багатьох сферах: в піротехніці, медицині, і, звичайно ж, в сільському господарстві.
Нудота при вагітності: коли проявляється і як від неї позбутися?
11 липня 2019
Більшість жінок стикаються з такою проблемою, як нудота при вагітності. Зазвичай, на ранньому терміні, це прояв не несе загрози здоров’ю ні жінці, ні дитині.
Що робити при алкогольному отруєнні
11 липня 2019
Алкогольне отруєння виникає при вживанні алкогольних напоїв, коктейлів в дуже великій кількості.
Алергія на молочні продукти
8 липня 2019
Алергія на молочні продукти – це патологічна реакція, яка виникає при вживанні їжі і напоїв, в яких міститься білок коров’ячого молока.