Про сорбекс

Все, що варто знати про Сорбекс

Сорбенти серії SORBEX® (Сорбекс®) виготовляються з екологічно чистої сировини - шкаралупи кокосового горіха у формі капсул із застосуванням інноваційних розробок.

Капсули Cорбекс містять активоване вугілля у вигляді гранул, що схожі на губку з безліччю пор, в які, як в пастки, потрапляють шкідливі речовини.

Саме таке гранульоване вугілля має найбільшу сорбційну поверхню, яка бере участь в захопленні та інактивації шкідливих речовин, а відповідно і силу, й має більш тривалу дію - 36-48 годин.

Cорбекс в капсулі доставляється безпосередньо до місця впливу і має здатність поглинати та виводити з організму молекули різних розмірів, що дуже важливо в тому випадку, коли людина не знає, чим саме вона отруїлася.

Міфи про сорбенти

Міф 1

Всі сорбенти однакові.

Це не так. Сорбенти розрізняють за формою для застосування - гранули, порошки, таблетки, капсули, гелі; за хімічною структурою; за механізмом дії та за вибірковістю впливу.

Саме тому, доцільно завжди мати під рукою зручний та універсальний сорбентCорбекс

Міф 2

Чим більше таблеток сорбенту прийняти, тим краще.

Це судження не вірно. Адже на сьогоднішній день існують ентеросорбенти в формі капсул з гранулами активованого вугілля пролонгованої дії і з великим адсорбційним ресурсом, що дозволяє приймати лише 1-2 капсули на добу.

Таким інноваційним препаратом є Сорбекс. Його дія триває до 48 годин!

Міф 3

Вугілля іншого кольору – краще, оскільки більш очищене та нове»

На жаль, це всього лише маркетинговий хід. Адже білого вугілля не буває в природі.

Завдяки своїм фізичним властивостям, активоване вугілля (як і будь-який інший) не може бути іншого кольору, крім чорного і його відтінків. Сорбенти іншого кольору - не містять вугілля активованого.

Ефективність ентеросорбенту залежить, в тому числі і від величини його сорбуючою поверхні.

Чим більше ця поверхня - тим ефективніше «працює» сорбент. Площа сучасних вуглецевих сорбентів становить (1500-3000 м2 / г), на відміну від кремнієвміщуючих ( «білих») сорбентів, площа яких - 150-400 м 2 / м

Очищене вугілля

Міф 4

Лише застосування активованого вугілля може викликати побічні ефекти та сприяти виведенню із організму корисних речовин (вітамінів)

Неправда, запори і проноси - побічні ефекти, практично усіх сорбентів.

Виникнення даного побічного ефекту, в основному, залежить від індивідуальних особливостей функції кишечнику (наприклад, схильність до запорів, зниження тонусу кишечнику з віком та ін.) і дотримання режиму прийому сорбенту.

З метою запобігання можливих небажаних ефектів необхідно дотримуватися інструкції з застосування, як щодо дози, так і щодо тривалості прийому сорбенту.

Тривалий прийом, більше 15 діб, любого сорбенту може супроводжуватися порушеннями всмоктування і спричиняти в організмі дефіцит вітамінів, гормонів, то що.

 

Про виробника Сорбекс

Виробником сорбентів серії Сорбекс® є «Валартін Фарма» – сучасна українська фармацевтична компанія, яка займається розробкою, виробництвом і просуванням конкурентоспроможних лікарських засобів і продуктів для здоров’я.

Виробничі потужності «Валартін Фарма» сертифіковані на відповідність правилам Належної виробничої практики GMP PIC/S. Виробництво лікарських засобів здійснюється в контрольованих приміщеннях класу чистоти D на сучасному обладнанні провідних світових виробників: Bosh (Німеччина), IMA (Італія) та інші. Більш детальну інформацію Ви знайдете на офіційному сайті компанії

 

Нагороди