SORBEX® Класичний
Сорбекс Класичний рекомендований при хронічних отруєннях побутовими і промисловими токсинами (алкалоїдами, солями важких металів, іншими речовинами), продуктами харчування, лікарськими препаратами, при алкогольно-харчових перевантаженнях з метою зменшення поглинання, попередження подальшого всмоктування і прискорення виведення з організму токсичних речовин. Сорбекс не містить зв’язуючих речовин і смакових домішок, не викликає механічного подразнення слизових оболонок шлунково-кишкового тракту. Сорбекс при розладах та інфекційних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (диспепсія, метеоризм, кишкова інфекція, гострий і хронічний вірусний гепатит). Сорбекс Класичний при захворюваннях, що супроводжуються синдромом ендогенної інтоксикації: гострі та хронічні ураження печінки, нирок, алергічні, аутоімунні та онкологічні захворювання, а також при підвищеному рівні холестерину.
SORBEX® Класичний
СОРБЕКС® Класичний
Лікарський препарат, вуглецевий ентеросорбент з пролонгованою сорбційною здатністю.
SORBEX® Duo
Сорбекс Дуо рекомендований в якості добавки дієтичної до раціону харчування для зниження рівня інтоксикації шляхом зв’язування і видалення з організму токсинів та оптимізації функції печінки та нирок. Сорбекс Дуо засіб для очищення організму, що дозволяє знизити навантаження на системи детоксикації і створити «охоронний режим», який сприяє відновленню функції печінки Сорбекс Дуо має антиоксидантну, протизапальну, жовчеутворюючу та жовчогінну дію. Активні компоненти дієтичної добавки Сорбекс Дуо гранульоване активоване вугілля. Сорбекс Дуо поєднує сорбційну здатність активованого вугілля та гепатопротекторну дію екстракту розторопші.
SORBEX® Duo
СОРБЕКС® Дуо
Засіб для очищення організму, що дозволяє знизити навантаження на системи детоксикації і створити «охоронний режим», який сприяє відновленню функції печінки.
SORBEX® ULTRA
Сорбекс Ультра рекомендований в раціоні дієтичного харчування для видалення з організму надлишкових кількостей токсичних сполук. Сорбекс Ультра дієтична добавка, ефективний засіб для швидкого усунення наслідків отруєння токсинами різного походження. Сорбекс Ультра при порушеннях травлення в разі отруєнь продуктами харчування, в тому числі алкогольними напоями; Сорбекс Ультра при отруєннях солями важких металів, пестицидами; Сорбекс Ультра при впливі несприятливих факторів зовнішнього середовища; Сорбекс Ультра при наявності алергічних проявів, у тому числі, харчової алергії; Сорбекс Ультра для оптимізації функції печінки, нирок, підшлункової залози, жовчовивідних шляхів, кишечника;
SORBEX® ULTRA
СОРБЕКС® Ультра
Дієтична добавка, ефективний засіб для швидкого усунення наслідків отруєння токсинами різного походження.

Про Сорбекс

® (®) виготовляються  з високоякісної Європейської сировини  на основі шкаралупи кокосового горіха у формі капсул із застосуванням інноваційних розробок.

-  сорбент, що отримав визнання і довіру серед споживачів України ¹.

також визнаний серед фахівців фармацевтичної галузі ²

показав свою ефективність при:

містять гранульоване у вигляді гранул, що схожі на губку з безліччю пор, в які, як в пастки, потрапляють шкідливі речовини.

Саме таке гранульоване вугілля має найбільшу розвинену сорбційну поверхню завдяки якій  і інактивуються  шкідливі речовини. Така поверхня також обумовлює й більш тривалу дію - 36-48 годин в порівнянні зі звичайним активованим вугіллям.

Ефективність обумовлена ​​особливостями високотехнологічного виробництва даного препарату, сировиною для якого є шкаралупа кокосового горіха.

доставляється безпосередньо до місця його впливу і має здатність поглинати та виводити з організму молекули різних розмірів, що дуже важливо в тому випадку, коли людина не знає, чим саме вона отруїлася.

представлені ​​наступними продуктами:

- це лікарський засіб, до складу якого входить гранульоване активоване вугілля, яке отримають з натуральної рослинної сировини.

рекомендований при , хронічних отруєннях побутовими й промисловими токсинами, отруєннях лікарськими препаратами, при з метою зменшення поглинання токсичних речовин  та запобігання їх подальшого всмоктування і прискорення виведення з організму.

– сорбент, рекомендований як ефективний засіб для швидкого усунення наслідків отруєння токсинами різного походження.  також рекомендований для видалення з організму надлишкових кількостей токсичних з'єднань.

-  сорбент на основі гранульованого активованого вугілля та екстракту розторопші плямистої. Він не тільки виводить токсини з організму, а також очищує та відновлює печінку рекомендований для зниження рівня інтоксикації та підтримки і  оптимізації функції печінки.  

Таким чином, , що виробляє компанія«Валартін-Фарма» , допомагають у вирішенні проблем, що пов’язані з:  

1 УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПРЕМІЯ™ 2017, ФАВОРИТ УСПІХУ 2009, 2010, 2011, 2015,2016,2017 р 

2 Конкурс професіоналів - «Панацея» 2017 р