Sorbex® – препарат року, якому довіряють професіонали!

Sorbex® – препарат року, якому довіряють професіонали!

Надана довіра зазвичай викликає відповідну вірність
Тит Лівій

Для фармацевтичної компанії «Валартін Фарма» поточний рік ознаменувався відразу декількома важливими подіями з врученням нагород. І це не дивно, адже бренд Sorbex® вже не раз отримував визнання і виправдовував довіру як споживачів, так і професіоналів фармацевтичної галузі.

Напередодні Дня фармацевтичного працівника Sorbex® отримав чергову заслужену нагороду – бронзову статуетку «Панацея» та став переможцем у номінації «Препарат року» в категорії «Безрецептурні препарати». Кожна нагорода бренду – це результат багаторічної копіткої праці та підтвердження професіоналізму співробітників компанії «Валартін Фарма», які приймають виклик сьогодення й гідно справляються з ним. Як відомо, заслужити довіру непросто, але ось виправдовувати її з року в рік – воістину титанічна праця.

Тому кожна наступна нагорода бренду Sorbex® для компанії «Валартін Фарма» цінніша, ніж попередня, крім того – це мотивація невідступно продовжувати рух по наміченому шляху, щоб виправдовувати надану довіру.

Премія «Панацея» – це професійна нагорода серед учасників фармацевтичного ринку України, володарів якої визначають за результатами комплексних маркетингових досліджень, що охоплюють всю територію України. 14 вересня 2017-го, напередодні Дня фармацевтичного працівника, в КВЦ «Парковий» відбулася Церемонія нагородження переможців XVIII конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України – «Панацея». Кращі аптеки, фармацевтичні компанії, проекти і окремі персони фармацевтичного світу здобули свої нагороди. У номінації «Препарат року» були оголошені кращі рецептурні та безрецептурні лікарські засоби, серед яких заслужене визнання отримав і Sorbex®.

Успіх – результат щоденної копіткої роботи, і компанія «Валартін Фарма» знає це, як ніхто інший. Завдяки щоденній праці команди професіоналів бренду Sorbex® вдається утримувати лідируючі позиції в конкурсах і виправдовувати довіру споживачів та фахівців. Нагадаємо, що в червні поточного року Sorbex® в черговий раз підтвердив статус кращого сорбенту і зайняв 1-е місце в рейтингу 2016 р в категорії «Препарат від харчового отруєння (сорбент)» з переможним статусом «Абсолютний Фаворит» на конкурсі «Фаворити Успіху -2016 ». І ось тепер отримав статус «Препарат року» на конкурсі «Панацея».

Чому ж Sorbex® незмінно користується довірою у споживачів і професіоналів галузі при виборі найбільш підходящого сорбенту? Спробуємо розібратися в цьому питанні…

По-перше, завдяки гранульованій формі активованого вугілля в складі Sorbex® препарат має велику сорбційну ємність і здатність сорбувати молекули різного розміру та маси. Активоване вугілля в формі таблеток виготовляється за допомогою пресування дрібнодисперсного порошку з розміром гранул менш 0,20 мм. Активоване вугілля в складі Sorbex® представлене у вигляді гранул більшого розміру – 0,20-0,63 мм. Це дозволяє домогтися пролонгованої дії завдяки набагато більшій сумарній (зовнішній і внутрішній) адсорбційній поверхні гранул в порівнянні з дрібними частинками (Голубовська О.А., 2015). Гранульована форма активованого вугілля обумовлює більш тривалу дію протягом усього перебування в кишечнику, тому потенціал препарату Sorbex® майже не зменшується протягом 36-48 год, що дозволяє скоротити частоту вживання і дози (Гогунський І.В. і співавт., 2015).

По-друге, вугілля активоване у складі Sorbex® має рослинне походження й отримане з екологічно чистої сировини – шкаралупи кокосового горіха. Він є нетоксичною інертною речовиною. Під час перебування в організмі вугілля активоване не відчуває хімічних змін і метаболічних перетворень, не всмоктується з просвіту кишечника, не потрапляє за межі шлунково-кишкового тракту, не виявляється в будь-яких концентраціях в біологічних рідинах і видаляється з організму через кишечник. Це забезпечує сприятливий профіль безпеки препарату Sorbex®.

По-третє, капсульна форма препарату Sorbex® забезпечує йому ряд переваг:

– направляє діючу речовину під час перорального прийому препарату до місця безпосередньої дії, дозволяючи уникнути контакту зі слизовою оболонкою шлунка і активними компонентами шлункового соку внаслідок капсульноого захисту;
– біодоступність діючої речовини (вугілля в капсулі не є спресованим);
– зменшує механічну подразнюючу дію гранул вугілля на слизові оболонки травного тракту (Голубовська О.А., 2015).

З огляду на вищесказане, можна стверджувати, що секрет успіху препарату Sorbex® в тому, що він відповідає всім основним вимогам сучасного споживача, що пред’являються до сорбентів. Ефективність, безпека, універсальність дії по відношенню до молекул різного розміру – основні характеристики Sorbex®. Незважаючи на появу на ринку України нових сорбентів, отримані брендом Sorbex® нагороди демонструють, що він залишається фаворитом у споживачів і визнається кращим професіоналами галузі!

Світлана Шелепко

Інформація для професійної діяльності медичних і фармацевтичних працівників. Sorbex®. Склад. 1 капсула містить вугілля активованого 0,25 м Код АТС. А07В А01. Показання. Sorbex® вживають: при хронічних отруєннях побутовими і промисловими токсинами (алкалоїдами, солями важких металів, іншими речовинами), продуктами харчування, лікарськими засобами, при алкогольно-харчових перевантаженнях з метою зменшення поглинання, попередження подальшого всмоктування і прискорення видалення з організму токсичних речовин; при проживанні в несприятливих екологічних умовах або дії шкідливих виробничих факторів, зміні звичайного способу харчування під час відпустки, відряджень, подорожей; в якості допоміжної терапії: при розладах та інфекційних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (диспепсія, метеоризм, кишкові інфекції, гострі і хронічні вірусні гепатити); при захворюваннях, що супроводжуються синдромом ендогенної інтоксикації: гострих і хронічних поразках печінки, нирок, алергічних, аутоімунних та онкологічних захворюваннях, а також при підвищеному вмісті холестерину. 

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до сорбенту. Виразкові і ерозивні ураження шлунково-кишкового тракту в стадії загострення, шлунково-кишкова кровотеча, кишкова непрохідність. 

Побічні ефекти.Можливі нудота, блювання і прояв підвищеної чутливості. Тривале застосування може супроводжуватися розладами функцій кишечника (діарея, запор), які легко усуваються припиненням прийому препарату і призначенням симптоматичної терапії. Тривалий прийом (понад 15 діб) може супроводжуватися порушенням всмоктування і викликати в організмі дефіцит вітамінів, гормонів, жирів, білків, що потребує відповідної лікарської або аліментарної корекції. При появі будь-яких побічних ефектів, не зазначених в інструкції по застосуванню, терміново повідомте про це лікаря! Р.с. UA / 10156/01/01 Термін дії посвідчення 10.10.2014 до 10.10.2019 р Більш детальну інформацію про лікарський засіб можна знайти в інструкції по застосуванню.

Джерело:  https://www.apteka.ua/article/426954